Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha interneten a férfiak csak...

Girlll3 kérdése:

Ha interneten a férfiak csak szexet akarnak és a szórakozóhelyeken is, hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint olyanokkal, akik komolyabbat akarnak. Nőtársaimtól kérdezem,hogy hol ismertétek meg a párotokat és adtatok-e esélyt olyannak, aki komolytalanul indított, s esetleg lett-e belőle komoly kapcsolat?

2021. dec. 14. 21:42
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

Én Badoon ismertem meg a barátomat:)

Voltak, akik csak egyéjszakást kerestek, voltak akik csak szórakozni jártak fel, de ha kitartó vagy, találhatsz olyat, akit keresel:)

Sok szerencsét!

2021. dec. 14. 22:21
 12/34 anonim válasza:

Én nem mondtam, hogy a férfiak különbek. Sőt, írtam is, hogy a világ ilyen, aminek a férfiak úgy részei mint a nők is. Ennyi... képmutatás van meg felszínesség.


De itt írhatunk, amit akarunk, a nap végén úgyis mindenki azért lesz oda, aki külsőre is tetszik neki. A férfiak meg a nők is megjátszhatják simán magukat az ismerkedés alatt, hogy elhitessék a másikkal, hogy komolyak a szándékaik. Igazából tartom magam a 3 as válaszomhoz, nem a helytől függ. Idővel, vagy már most is, ki tudod majd szűrni, hogy tényleg komoly kapcsolatra vágyik e, a kiszemelted. Mindenesetre sok sikert kívánok hozzá.

2021. dec. 14. 22:24
 13/34 anonim válasza:
Annyira rossz ez az általánosítás, hogy a férfikak az interneten csak szexet akarnak.Én pl. palacsintát is szeretnék.
2021. dec. 14. 22:26
 14/34 anonim válasza:

Én ugyan férfi vagyok, de sose komolytalansággal indítok, de mégse kellek akit kiszemelek :D

Éjszakába amúgy alapból nehéz normális párt találni, akkor már inkább nappal az utcán. Neten meg jól meg kell szűrni az embereket. Aztán ott van a FB-re irogatás is opciónak nem csak a társkeresők.

2021. dec. 14. 22:29
 15/34 A kérdező kommentje:
13-as az, de hát, tényleg a zöme azt akarja csak...
2021. dec. 14. 22:31
 16/34 anonim válasza:

Rossz emberekkel beszélgetsz. Meg miből gondolod, hogy azt akarja? Ír valami olyant? Vagy tesz valami vicces megjegyzést? Nem lehet, hogy te látod bele mindenbe azt?

Nekem tavaly a hidegben kellett egy órát sétálgatnom egy lánnyal, mire sikerült meggyőznöm, hogy azért hivom be magamhoz, hogy igyunk már egy meleg teát, meg ne kint fagyoskodjunk, mert vasárnap meg a korona miatt nem tudunk beülni sehová, de ő nem akart, mert hogy biztos csak meg akarom dugni.?!



#13as

2021. dec. 14. 22:41
 17/34 A kérdező kommentje:
16-os,ha leírja egyértelműen a szándékát, azon nincs mit félreérteni
2021. dec. 14. 22:52
 18/34 anonim válasza:

Ezesetben viszont akkor rossz emberekkel beszélgetsz. Nekem is volt lány ismerősöm, aki mesélt arról, hogy neten többen küldtek neki képet a farkukról, néha egy köszönés után.


Ezzel viszont nem tudok mit kezdeni, nem értem az ilyen férfiakat, én nem csináltam még ilyent, és nem is tervezek, de valamiért nem értem, ha ez ennyire gáz, és nem jön be, akkor miért csinálná bárki?

2021. dec. 14. 22:57
 19/34 anonim válasza:

Annak, aki nem ilyet ír, szoktál egyáltalán válaszolni, figyelembe veszed őket is?

Az ember azt látja meg, amit látni akar... :)

2021. dec. 14. 23:00
 20/34 anonim válasza:
Alkalmi szexből lesz a komoly kapcsolat nálam. Addig nem fogom randira hívni meg vergődni vele ameddig nem tudom hogy milyen az ágyban.
2021. dec. 14. 23:03
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!