Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha interneten a férfiak csak...

Girlll3 kérdése:

Ha interneten a férfiak csak szexet akarnak és a szórakozóhelyeken is, hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint olyanokkal, akik komolyabbat akarnak. Nőtársaimtól kérdezem,hogy hol ismertétek meg a párotokat és adtatok-e esélyt olyannak, aki komolytalanul indított, s esetleg lett-e belőle komoly kapcsolat?

2021. dec. 14. 21:42
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
19-es nem ezzel indítanak. F... rok képet nem kaptam, vagyis de... Tetejébe azt az embert nem neten ismertem meg... Normálisan indítanak, majd benyőgik félúton, hogy csak szexet akarnak vagy csak szexkapcsolatot, vagy semmi. Komolyat
2021. dec. 14. 23:04
 22/34 A kérdező kommentje:
20-as! Mi az, hogy vergődni? Udvarlásnak hívják...
2021. dec. 14. 23:09
 23/34 anonim válasza:

Hát ez egy jó kérdés. Én itt szeretek ismerkedni emberekkel. Sokszor társkeresési célokkal, de sohasem szorosan ezzel indítva. Inkább amolyan barátkozós célzattal ismerkedni, aztán ha alakul köztünk a beszélgetés, személyes találkára hívni az illetőt. Amúgy szerintem itt nem is nagyon lehet komoly kapcsolatra invitálni a nőket, mert kevésbé nyitottak rá. Jobban szeretnek barátkozni, beszélgetni tapasztalataim szerint. Talán ezért nem js erőltetem itt nagyon a dolgot. De van egy másik talasztalatom is. Külső, mindenféle kép nélkül ugye... Leírom itt egy kérdés alá, hogy én tartós párkapcsolatot keresek, ilyen szándékokkal ismerkednék szívesen... A kutya nem írna rám, hogy ő is valami hasonlóban gondolkodik... De a vergődés a rengeteg kiírt kérdéssel az megy, hogy ők mennyire egyedül érzik magukat, meg olyan jó lenne karácsonykor már a szerelmüket ölelve összebújni stb... Szóval komolytalan. Ott van a rengeteg lehetőség, de nem nyúlnak értük. Én ezzel nem azt szeretném mondani, hogy bárkivel álljanak össze. De ha már tényleg ennyire magányosak, akkor legalább ők is próbálkozzanak. Vagy ha azt nem. :) Legalább egy pici nyitottság az udvarlók felé. Udvarlók, nem bepróbákozók...


29/F

2021. dec. 14. 23:56
 24/34 anonim válasza:
Akár itt is meg lehet próbálni.
2021. dec. 15. 00:01
 25/34 anonim válasza:
Az én tapasztalatom az, ha nem fektetem meg a nőket első, második, de max a 3. randin, akkor nem lesz több randi, lelépnek. Van nagyon ritka kivétel, de az sem garancia arra, hogy velük jobb lenne hosszútávon a kapcsolat.
2021. dec. 15. 06:55
 26/34 Noren1989 válasza:

Noshàt, a te esetedet kiemelve:


-rosszak a tapasztalataid,

-több exed is félreqrt,

-a plàtói szerelmed is megvallotta, h csak szúrna (szimplàn elcsavarta a fejed, mert hagyta),

-furàk a csalàdi körülményeid (apuval, nővérrel lakni persze nem gàz),

-kardinàlis kérdés nàlad a vallàs (fura, mert engem inkàbb elrettentene).


Tipp: mentàlis zavarod van, ami kötődési problémàkban összpontosul. Vélhetően szakember kéne (de velük sem jó a tapasztalatod).


A friciket pedig mind te vàlogatod, annak reményében, h majd hozzàjuk kötődhetsz,a jellemük,szàndékaik megismerése nélkül. Fordítva kéne lennie ideàlis esetben.

2021. dec. 15. 07:44
 27/34 anonim válasza:
Noren, te már látnok is vagy?
2021. dec. 15. 08:23
 28/34 Noren1989 válasza:
Nem, de rákerestem Kérdezőnkre.
2021. dec. 15. 08:39
 29/34 A kérdező kommentje:
Noren köszönöm igencsak kielégítő válaszod....Ha lehetséges, ne diagnosztizálj. Ennek kb fele, ha stimmelt.
2021. dec. 15. 12:46
 30/34 anonim válasza:
Mondjuk ez a csak a full pasik kellenek dumát, meg hogy azok csak kihasználják a nőket, d#gni akarnak, bezzeg a pultot támasztó "nyomibbsk" meg csak komoly kapcsolatot akarnak egy nagy ostoba általánosítás és alaptalan. Pont ebből a téves elvből kiindulva én mindig adtam esélyt a csúnyább nem "full" pasiknak. Mi lett a vége? Undorító, pofátlan módon viselkedtek velem és még az egojuk is megnőt. Mert hírtelen azt hitték, innentől kezdve ők a jó pasik és mostmár mind a 10 ujjukra kaphatnak nőt...
2021. dec. 17. 23:52
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!