Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha interneten a férfiak csak...

Girlll3 kérdése:

Ha interneten a férfiak csak szexet akarnak és a szórakozóhelyeken is, hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mármint olyanokkal, akik komolyabbat akarnak. Nőtársaimtól kérdezem,hogy hol ismertétek meg a párotokat és adtatok-e esélyt olyannak, aki komolytalanul indított, s esetleg lett-e belőle komoly kapcsolat?

2021. dec. 14. 21:42
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
*Nőtt
2021. dec. 17. 23:53
 32/34 anonim válasza:
23. Az a baj, hogy a gyakori kérdéseken elég sok az undorító beteg alak. Sajnos ezért kialakult az emberekben az az elképzelés, hogy ide csak a ronda, elmebeteg, gusztustalan emberi hulladékok járnak fel, így az ember nem igazán mer ismerkedni itt, max levelezőtársakig eljutni. Se kép se semmi info itt az emberekről. (Ok, hamis profil, mások képeivel való visszaélés a közösségi oldalakon is jelen van), de pont azért itt halmozottan félnek az emberek megadni bármit is magukról. Mi van ha azonnal visszaél az fb adataimmal, fiókommal, ha ellinkelem ki vagyok. Mi van ha másnak adja ki magát és egy elmebeteg stb. Szóval szerintem ez az oka. Sajnos akik a gyakorin ismerkednek, azokat egyből megbélyegzik azzal, hogy tuti baja van, mert csak itt mer, mikor annyi lehetőség lenne stb.
2021. dec. 18. 00:02
 33/34 anonim válasza:

Tudom, csekély vigasz, de gondolj bele, mennyivel jobb, hogy ők legalább már az elején megmondják, hogy nem akarnak komolyat, mintha megjátszanák magukat, hitegetnének, kihasználnának és utána közölnék, hogy többet nem is akartak tőled.


Szerintem nem annyira hely, hanem inkább személy, kitartás és sok-sok beszélgetés kérdése.


Én pár éve Tinderen ismertem meg a mostani barátnőmet és mindketten komoly kapcsolatot kerestünk, az is lett. Mondjuk ott rajta kívül mással még értelmesen beszélgetnem se nagyon sikerült. Ő ismert meg ott is normális, komoly kapcsolatot kereső srácokat, csak velük nem akart összejönni. Nekem Tinderrel nem volt több pozitív tapasztalatom, de más társkeresőkről, meg innen is lettek tartalmas és tartós barátságaim, mert attól, hogy járni nem akarunk valakivel, emberileg még érdeklődhetünk egymás iránt.


Ismerek olyan párt, ahol a lány komoly kapcsolatot akart, de a srác csak alkalmiban volt benne. A lány így is belement és már évek óta együtt vannak, mert komolyra fordult. Mondjuk valószínű, hogy ez inkább a ritka kivétel, de ilyen is létezik azért.

2021. dec. 18. 01:31
 34/34 anonim válasza:

Talán nem ez a jellemző, de sok férfi keres komoly kacsolatot az interneten.


Én pédául, amikor Tindereztem csak komoly kapcsolatot kerestem. Összesen 2 lánnyal feküdtem le, úgy hogy kb 30 lánnyal találkoztam.


Mindekttővel azért, mert úgy volt összejövünk, de végül csak az egyikből lett komolyabb kapcsolat.

2022. jún. 7. 19:18
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!