Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki akinek hasonló problémá...

Valaki akinek hasonló problémái vannak szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha van valaki itt aki hozzám hasonlóan elég súlyos depresszióval, vagy szociális fobiával küzd, beszélgethetnénk egymással, hátha tudnánk segíteni is egymásnak valamennyit, jobban örülnék, ha a saját korosztályombol írnátok, de az mindegy, hogy fiú vagy, vagy lány.

Tudom, hogy sokan befognak támadni, hogy "inkabb menjé' bulizni meg csajozni" de megvan az oka amiért jelenleg itt tartok, úgyhogy kérek mindenkit ezt tartsátok tiszteletben, és lehetőleg olyanok írjanak akik tényleg hasonló problémákkal küzdenek, hozzátenném nemvagyok "lúzer", sosem voltam barátok nélkül, nem is bántottak szerencsére, mindenesetre sok minden történt velem ami ide vezetett, és örülnék, ha egy velem egykorúval(plusz minusz pár év) tudnék erről beszélgetni.


Köszönöm ha elolvastátok! Természetesen privát vagy sima üzenetre is válaszolok :D

19 éves fiú vagyok



2021. dec. 24. 23:01
 1/5 anonim válasza:
Szia, 26F mennyire esik messze a korosztályodtól ?
2022. jan. 10. 11:04
 2/5 anonim válasza:
Írj ha gondolod
2022. jan. 10. 11:08
 3/5 anonim válasza:

Szia! Hasonló problémákkal küzdök. Nekem is írhatsz.


24L BP

2022. jan. 12. 02:58
 4/5 anonim válasza:
Én is ílyen vagyok
2022. febr. 2. 05:24
 5/5 anonim válasza:

Nem a te korosztályod vagyok, te milyen gyógyszert szedsz?

Vagy nemszedsz?

2022. febr. 2. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!