Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt más olyan ember is nő...

Van itt más olyan ember is nő vagy férfi akinek egy nagy kalap szar a szilvesztere és egyedül érzi magát meg úgy mintha mások cserben hagyták volna?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy csak nekem ilyen szar.

2021. dec. 31. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim válasza:

#15

Azért, mert nem hívtak... :D Bulikba szoktak hívni, de én nem szeretem, amikor mindenki részeg körülöttem, én meg csak vagyok. (nem szeretek sokat inni) És gondolom úgy voltak vele, hogy ha eddig nem mentem el velük, akkor most sem mennék. 🤷🏼‍♂️ Vagy nem tudom. De nem is érdekel... Lesz még Szilveszter máskor is.

2021. dec. 31. 23:08
 22/61 A kérdező kommentje:

21/


Na ez vagyok én is.Elmegyek valahova mindig rám akarják nyomni,hogy igyak mert nem fogják fel én nem szeretem.De azt mondják mindig változtassak mert így leszek valaki,ja persze az italozástól.Ismerősöm 21 éves lánya úgy tolja a vodkát meg mindenféle italt,hogy csak úgy nézek és ez a menő de még az idősebbeknél is.Buli van,beszélgetni üljünk össze,stb akkor már egyből pia.És igen az is szar,hogy a többiek ittasak én meg józanul mit kezdjek velük,van egy haverom az ha iszik hát tiszta vicc az egész annyi,hogyha olyankor találkozunk el mosolygok rajta vagy ha többen vannak akkor rajtuk de ennyi.

2021. dec. 31. 23:50
 23/61 anonim válasza:
Amúgy azt szeretem, ha beülünk valahova, és akkor beszélgetünk, iszunk 1-2 italt. De hogy annyit igyak, hogy részeg legyek... Na azt nem. Mondjuk még nem is volt ilyen. :D De nem is akarok. Mindegy... BÚÉK! :)
2022. jan. 1. 00:55
 24/61 A kérdező kommentje:

23/


Buék

2022. jan. 1. 01:52
 25/61 anonim válasza:
Szégyen az aki szerint az ivászat ekkora menő, örülj neki hogy nem mentél.
2022. jan. 1. 06:23
 26/61 anonim válasza:

Nekem jelen pillanatban nincs kapcsolatom, nincs mellettem nő,így sajnos minden sz@r.

Nem csak a Szilveszter, hanem minden nap. Mind a 365.

Így aztán nem csináltam ügyet ebből az 1 napból.

Nő nélkül semminek nincs értelme.

2022. jan. 1. 16:08
 27/61 A kérdező kommentje:

26/


Én meg úgy érzem nekem már nem is lesz ez sem egy felüdítő dolog.

2022. jan. 1. 17:40
 28/61 anonim válasza:

Hát nem, de ne adjuk föl.

Bár állítólag a nagy szerelem akkor jön, amikor már teljesen elszált minden remény, minden bizalom.

Akkor egyszer csak történik valami váratlan dolog.

2022. jan. 1. 19:29
 29/61 A kérdező kommentje:

28/


Ez csak egy sablon kitalált szöveg pont olyan mintha majd dolgozol akkor minden lesz barátnő minden de ez nem igaz ha dolgozol attól még lehet ugyan olyan lúzer csak pénzt keresel.Ez most csak egy példa volt.

2022. jan. 1. 19:58
 30/61 anonim válasza:

Képzeld el, hogy velem minden rendben van. De tényleg.

Van munkám, egy rakat pénzem, lakásom, egyedül élek benne, és talán nem is nézek ki rosszul, barátnő mégsincs.

Na ehhez mit szólsz?

2022. jan. 1. 20:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!