Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt más olyan ember is nő...

Van itt más olyan ember is nő vagy férfi akinek egy nagy kalap szar a szilvesztere és egyedül érzi magát meg úgy mintha mások cserben hagyták volna?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy csak nekem ilyen szar.

2021. dec. 31. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim válasza:
Igen, szar az év többi napja is, mert a férjem nem foglalkozik velem.
2022. jan. 1. 21:02
 32/61 A kérdező kommentje:

30/


Nekem is van pénzem mégsem vagyok boldog inkább szorongok.De a fenti munkás dolog csak egy példa volt mert van egy ismerősöm aki jól el van még ha nem is saját lakása van de dolgozik mindig valahol tehát dolgozik,van valamennyi pénze is viszont a csajoktól még attól fél plusz ha kezdeményez is mindig pofára esik.Csak azért mondtam nekem mindig azt mondták ha dolgozol majd minden jó lesz.De valójában csak annyi lesz ,hogy dolgozol van pénzed és más nem változik.Bár egy munkamániás másképp gondolkodik mert ugye az a munkában éli ki magát így neki az az etalon.

2022. jan. 1. 21:09
 33/61 A kérdező kommentje:

31/


Az nem jó.bárcsak minden megoldódna.

2022. jan. 1. 21:10
 34/61 anonim válasza:

Ez sajnos Murfi törvénye.

Akinek van párja, van kapcsolata, azzal nem foglalkoznak rendesen, akinek nincs kapcsolata az meg minden pénzt megadna, csak hogy legyen.

2022. jan. 1. 21:16
 35/61 A kérdező kommentje:

34/


Mondjuk lehetséges de ha nem is sokaknál de azért nem mindenhol van így.De én is sokszor fájó szívvel nézem mikor mások kézen fogva sétálnak vagy csókolóznak vagy ez meg az...De mai világban elég nehéz dolog egy kapcsolat rohanás meg sok szarság áll az útba.

2022. jan. 1. 22:12
 36/61 anonim válasza:

Akkor sajnos egy cipőben járunk.

Minths magamat hallanám. Nekem is nagyon fáj mikor ilyeneket látok.

Félre értés ne essék. Irigy nem vagyok. Sőt. Örülök az ő boldogságuknak mindenképp.

Csak bizony fölmerül a kérdés, hogy miért nem adatik ez meg minden embernek.

A legfájóbb az, hogy ezért még tenni sem nagyon tudsz.

Ez vagy jön, vagy nem. Tiszta szerencse az egész.

Jó időben jó helyen kell járni.

2022. jan. 1. 22:52
 37/61 A kérdező kommentje:

36/


Azt mondják mindenki maga tehet arról amit kap,de én ebben nem hiszek teljesen.Vannak akik olyan módszereket terjesztenek a neten pl,hogy a vonzás törvénye hogyan szuggeráld be ,hogy valami úgy történjen meg ahogy te akarod de ezt se tudom mennyire igaz.

2022. jan. 1. 23:35
 38/61 anonim válasza:

Én is így éreztem, csak nőkènt.

De ugyanakkor megnyugodtam, mert más is érez így, ez kicsit vígasztaló.

2022. jan. 3. 00:13
 39/61 A kérdező kommentje:

38/


Engem azért annyira nem tud megnyugtatni

2022. jan. 3. 00:19
 40/61 anonim válasza:
39. Amúgy este,éjszaka rosszab érzés ez, mert kattog a gondolat.Nappal jobb azért.
2022. jan. 3. 21:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!