Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt más olyan ember is nő...

Van itt más olyan ember is nő vagy férfi akinek egy nagy kalap szar a szilvesztere és egyedül érzi magát meg úgy mintha mások cserben hagyták volna?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy csak nekem ilyen szar.

2021. dec. 31. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim válasza:

Nappal meg azért rossz, mert bármerre megy az ember, mindenfele boldog ölelkező embereket látni, és ez annyira elkeserítő.

Nem irígység, csak egyszerűen rossz érzés.

Az ember csak sóvárog, mint maci a mézesbödön után.

2022. jan. 3. 21:57
 42/61 A kérdező kommentje:
Nekem éjjel nappal kattog az agyam.
2022. jan. 4. 15:36
 43/61 anonim válasza:

Hát a tavalyi (mármint a 2020-as) szilvesztere szerintem a fél világnak ugyanúgy tellett mint a többi napja a korona miatt, max alvás előtt ment egy kis pezsgő :D .


Amúgy amióta idősebb vagyok (27) rájöttem, hogy ez is egy átlagos nap, és nem kell frusztráltnak lenni azért, mert ilyenkor nem tudok külön bulizni vagy ünnepelni. Ha pedig van ok az ünnepségre lehet a világ legátlagosabb hétköznapja, lehet ünnepelni.

2022. jan. 5. 13:57
 44/61 anonim válasza:
42. És nem próbálsz,próbáltál ismerkedni?
2022. jan. 5. 16:09
 45/61 anonim válasza:

Ezt úgy mondtad 44 eske, mintha az olyan könnyű lenne.

Sitty-sutty, ismerkedjünk.

Hát sajnos nem így megy.


Én a 41 vagyok, de ugyanabban a cipőben járok mint a kérdező.

Sajnos.

Tudjuk, hogy az internet világa az ebből a szempontból felejtős, a való élet meg nagyon nehéz.

Iszonyatos lett a válogatás. Nagyon megnézik ma a nők, hogy kivel álljanak össze.

Szinte lehetetlenség tökéletesnek lenni, és teljesen megfelelni.

2022. jan. 5. 16:48
 46/61 anonim válasza:

45

Amúgy meg semmi rossz szándékom nem volt ezzel a kérdéssel.

Nem vagyok az "eskéd"

Ez a "44eske" ezt a stílusd meg mellőzd, na ez az a stílus, amit nem bírunk, tiszteld meg a másikat hogy nem ebben ki hibás dehogy én csak ti nők vagytok stílust mellőzöd. Na az ilyeneket nemcsak a társkeresőn offolnám, hanem a való életben is.

Egy szóval nem mondtam hogy sitty sutty.

Válogatás? Mondok egy példát: 40 plusszossan anyám nyakán lakom, anyám parancsol így fiam, úgy fiam. És ha akad valaki sem akar önállósodni, ne haragudj de ez is off. A másik ami itt is megy meg facebookon nincs autóm nem kellek a nőknek, hát nem is, tudod miért?? Tapasztalatból beszélek, mert qvára semmi kedvem buszogatni,és vonatozni ami lassan dragább mint egy teletank a kocsimba, vagy télen kínlódni a hidegben, vagy ha nagybevársárlást akarok húzni a cuccot a buszon / és most nem Budapestről beszélek, hanem egy vidéki helyről, ahol jobb ha van egy olcsóbb autód is és akkor és amikor mész ide meg oda, nem amikor indul a busz, vagy egy falu pl.várom a sült galambot, beülök az autómba és megyek, persze ha telik rá/ Sajnálom nekem ez nem jön be, 2 ilyen barátom is volt, de soha többet azt a kínlódást. Na meg ha gyereked is lesz...hát húzzad a babakocsival a buszon főleg egy ócska elmaradott faluhelyen, vagy vidd orvoshoz pl.

Ja és nem a BMWre gondoltam itt, meg a 30 milliós kocsikra. A másik egyesek arra sem képesek hogy randira hívják nőt, sajnának kifizetni egy kávét meg egy süteményt. Szóval lehetne még sorolni.

2022. jan. 5. 18:38
 47/61 anonim válasza:
"sajnálnak
2022. jan. 5. 18:39
 48/61 A kérdező kommentje:

44/


Hát valamelyik nap történt egy filmbe illő dolog velem,rám íret egy csaj a facebookon,hogy még szeptemberbe látott az orvosnál és azóta keres bejövök neki meg minden,beszélgettünk csak ugye kicsit le voltam sokkolva,hogy valaki utánam kutat mert bejövök neki én meg azt hittem csak levegő vagyok mindenkinek.De ott jön a csavar név memóriám nem a legjobb elsőre jó párszor el kell olvasnom a nevet,hogy megjegyezzem megbeszéltük másnap beszélünk szint messengeren.Erre másnap lépnék be letiltott a facebook egyből pánikba estem elkezdtem az azonosítást 2x is megcsináltam azt írta majd 24 óra múlva majd lesz valami de sose tudni meddig tarthat.Aztán egész nap a neten kerestem neveket olvasgattam facebookon írtam a várost hátha de semmi.Végül egy ismerősöm segítségével megtaláltam a csajt és van egy régi facebookom amit egyszer töröltem de a facebook nem törölte azt a profilt így most arról tudtam írni neki meg bejelöltem aztán meglátjuk mi lesz.Amúgy kicsit túl szép,hogy igaz legyen az első beszélgetésünk mondom mint egy film és félek a nekem hihetetlen dolgoktól.Most várok,hogy észre vegye a jelölésemet meg az üzenetemet leírtam neki,hogy tiltották valamiért a profilomat nehogy azt higgye letiltottam.

2022. jan. 5. 19:10
 49/61 A kérdező kommentje:

44/


Ja azt nem írtam,hogy sajnos én félénkebb vagyok tehát nem szedem felfelé a csajokat kilóra leginkább neten próbálok ismerkedni ha próbálok mert élőben amikor próbáltam mindig nemet kaptam.

Mondjuk néha szorongok attól,hogy nem merem a sok jó csajt leszólítani de ez van,sajna azon is szorongok,hogy szó szerint egy kiegyensúlyozott szexuális életem sincs sőt szex is nagyon ritkán ha.Pedig nem vagyok csúnya csak ez van.

2022. jan. 5. 19:12
 50/61 A kérdező kommentje:

45/


meg interneten rengeteg nő jó nő mert a smink meg a fotók hatások élőben meg nem is úgy néz ki vagy ha ott is lemossa a sminket teljesen más.Bár nekem széles az ízlésem a nő dologban tehát nem az,hogy csak bombázó legyen és kész.

2022. jan. 5. 19:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!