Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért beszélget velem, ha van...

Miért beszélget velem, ha van barátja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Távol áll tőlem az ismerkedés, de tényleg. 18 éves vagyok, nem volt még barátnőm sem, amit nem igazán bánok egyébként.


Mostanában kezdtem el csak ismerkedni, ezért nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren, szóval jöjjön a sztori:


Adott egy lány és egy fiú, nem ismerik egymást, még csak látásból sem. Teljesen másik iskolában járnak, semmit nem tudnak a másikról. A fiú kezdeményez, mert képek alapján szimpatikusnak tűnik neki, tehát ráír. Már a "nyitó" szövegben is egyébként leírja neki azt, hogy szimpatikus és szeretné jobban megismerni, tehát egyértelmű a szándéka.


A lány erre pozitívan reagált, majd elkezdtünk beszélgetni. Olyannyira beszélgetünk, hogy fennmaradunk akár hajnalokig is. Sok közös van bennünk és egyik fél számára sem közömbös a másik.


Viszont, itt jön a számomra érthetetlen dolog, hogy a lánynak, mint kiderült, barátja van. (?)


Most kérdezem én, mint tapasztalatlan naiv kis hülyegyerek, hogy teljesen normális az, hogy a barátja mellett hajnalokig beszélgetünk és keresi a társaságom? Ez esetleg akkor lenne oké, ha már ismernénk egymást ezer éve, mert akkor tudom, hogy ilyen esetben akár egy legjobb fiúbarátként is tekinthet rám. De így, hogy szinte a semmiből írtam rá, kifejezve a szándékomat és még keresi is a társaságom ez teljesen értelmetlen..


(jó, nem írtam le neki, hogy komolyabb dolog is lehetne ebből meg semmi ilyesmi, de ha valaki úgy kezd egy beszélgetést, hogy "szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek megismerni" az szerintem elég egyértelmű)


Kezdem azt hinni, hogy csak szórakozik és hülyének néz..


Tapasztalatok esetleg? Történt már veletek ilyen? Hogy jöttetek ki belőle?


U.i.: Természetesen nem fogok tovább "teperni" a lány után, tiszteletben fogom tartani, hogy barátja van, csak kicsit érdekes nekem ez a dolog így és gondoltam kikérem erről a véleményeteket.



2022. jan. 1. 10:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
te lány vagy
2022. jan. 1. 10:55
 2/14 A kérdező kommentje:
A szövegből egyértelműen kiderül, hogy fiú vagyok. Azt gondoltam nem kell külön odaírnom, de tévedtem. :D
2022. jan. 1. 10:58
 3/14 anonim válasza:
hát nem tudom, egy fiú haverom se ír ennyit, tisztára csajos kérdés
2022. jan. 1. 11:03
 4/14 A kérdező kommentje:
Oh, tehát már az is baj ebben az elcseszett világban, ha egy fiú normálisan megfogalmaz egy kérdést? Nem értem.. Normálisan fogalmazni csak a lányok tudnak, vagy mi?
2022. jan. 1. 11:05
 5/14 anonim válasza:
bocsi, akkor tévedtem. fiúk esetleg nem érdekelnének?
2022. jan. 1. 11:07
 6/14 anonim válasza:

Lehet, hogy annyira nem is érdekli a barátja, és inkább veled lenne.

Vagy, téged csak egy backup plannek tart, ha a jelenlegivel szétmenne, te ott legyél.

Sajnos nem egyedi eset.

2022. jan. 1. 11:07
 7/14 anonim válasza:

Ezt nem kell túlbonyolítani.

Kérdezed meg, hogy találkozna-e veled?

Ha igen, akkor ott úgyis kiderül, hogy hogy gondolja ezt a kapcsolatot. Látni, érezni fogod. Ha nem akar találkozni, akkor csak szívesen beszélget veled, mert valószínűleg magányos a kapcsolatában és nincsenek barátai.

2022. jan. 1. 11:14
 8/14 anonim válasza:
Lány vagy
2022. jan. 1. 15:02
 9/14 anonim válasza:

Hívd el randizni. Akkor úgyis minden kiderül


Csak az foglalt akin fekszenek. De úgyis mondhatnám, a fociban is van kapus :D

2022. jan. 1. 21:53
 10/14 anonim válasza:
Szerintem játsszatok nyílt lapokkal. Tedd egyértelművé számára, hogy te kifejezetten ismerkedési szándékkal írtál rá, a fiú-lány barátság nem érdekel, viszont így, hogy megtudtad, hogy van barátja, ez nem fog működni. Lehet, hogy ez eddig nem esett le neki és most azt gondolja, hogy lett egy tök jó fiúbarátja. De persze az is lehet, hogy szakítani szeretne, de még ő sem tudja, hogy valójában mit is akar, ahogy a 6-os is írja, hogy egyfajta backup plan vagy számara. Kérdezd meg, hogy ő hogy látja, mit szeretne.
2022. jan. 2. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!