Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mi a helyzet? Sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet? Sokat beszélgetünk, pedig van barátja.

Figyelt kérdés

Egy lány osztálytársammal egyre többet beszélgetünk élőben is és messengeren is, egész nap megy a hülyeség meg minden.

Viszont van párkapcsolata, igaz, hogy tán nem régóta.

Azt vettem észre, hogy velem valahogy közvetlenebb, másabb mint a többi osztálytársunkkal. Főleg, hogy suliban megy a szemezés is, meg az apróbb jelek.

Amikor beszélgetünk is, nem egyszavas válaszokat ad, hanem egész hosszú mondatokban ír.

Meg mondta is, hogy jó velem beszélgetni.

Azt mondjuk tudni kell rólam, hogy sokat viccelek, meg ironizálok.

Lehet ezért vagyok neki szimpatikus?


Szerintetek ez ilyenkor micsoda?

Ezt hívják friend zone-nak?

Ki lehet ebből majd törni valahogy?



2021. okt. 26. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne lássál bele semmit, csalódni fogsz.

Egyszerűen csak kedves.

Az összes embernek így kéne a másikkal bánni...

2021. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen 50-50 vagy érez valamit vagy nem. Lehet csak barátként tekint rá és te látsz benne csak többet...idővel kiderül, nem lehet megmondani pontosan mivan.
2021. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A helyzet, hogy meg fogja csalni veled a pasiját...
2021. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%
Majd ha te leszel a pasija, akkor is mással fog csevegni, de majd ne aggódj, mert csak barátok lesznek...
2021. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3as jol mondja nalam most a nyaron ez tortent barátok voltunk aztan azt hazudta nekem hogy szakitott a baratjaval rá 1 hetre ossze is jottunk kesobb kiderult (2 honap mulva)hogy nem szakitott a baratjaval. Velem csalta meg a barátját.
2021. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen osztálytársam annak idején, akivel tényleg közvetlen voltam, sokszor mentünk együtt kajálni, nevettünk, nagyon sokat, hosszan beszéltünk messengeren is. Volt párom, és nem csaltam meg vele, egyszerűen nagyon kedveltem a srácot, jó barátnak tartottam és ennyi. Szóval igen, az is lehet, hogy ez az a bizonyos friend zone
2021. okt. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan verzió is van, hogy a pasijával dugatja magát, közben pedig fenntart egy-két cimbizős, beszélgetős pajtást, akik előtt elmondhatja az összes hülyeségét is következmények nélkül. Ezek a kapcsolatok éppen azért működnek jól, mert nincs igazán tétje.
2021. nov. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!