Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet egészen...

Miért nem lehet egészen konkrétan régiónként ismerkedni (lakóhely szerint) ezen a fórumon? Miért nincs külön kategóriánkénti spontán választható besorolás?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy az célravezetőbb lenne minden szempontból?

2022. febr. 17. 21:14
1 2 3
 21/24 Betty26 válasza:
Én màr ismerkedtem itt,bàr 1 randi utàn mindkettőt hagytam. Bâr annyi fúra ès èrdekes ember van itt kitudja mit hoz😀
2022. febr. 18. 21:05
 22/24 A kérdező kommentje:

Kedves Betty26!


Szerintem is elég érdekes tapasztalatokat lehet itt gyűjteni. Próbálkoztam az internetes "társkereséssel" a tinderen, de már kétszer feladtam.


Több órányi tesztet én képtelen vagyok kitölteni, ehhez azért elfoglaltabbak a napjaim.

2022. febr. 18. 21:38
 23/24 anonim válasza:
Nekem volt innen egy hosszú kapcsolatom. Most is talàltam 2 nagyon értelmes embert. Többség tényleg kudarcba fullad, mert nem vagyunk egy hullámhosszon, untatjuk egymást. Volt akikkel személyesen is tudtam találkozni és az is nagyon jó volt.
2022. febr. 19. 08:31
 24/24 A kérdező kommentje:

23-as válaszoló: én is találtam innen egy tartós barátságot egy korombeli hölggyel.


Volt ugyan komolyabb krízishelyzet (öngyilkossági kísérlettel való fenyegetőzés, durva idegroham a másik fél részéről - de végül sikeresen áthidaltuk a mélyebb hullámvölgyet.) Azt hittem én is elveszítem végleg a fejem vele együtt, de aztán lecsillapodtak a kedélyek.


Nyilván türelem kellett mindehhez. Időbe telt, míg elkezdtek helyreállni a dolgok (február végén lesz egy éves ismeretség.)


Leginkább barátnő jelölteket keresek, mert a valóságban a férfi ismerőseim maguktól kezdenek "rám találni", de egy esetleges párkapcsolat már nem fogja pótolni az elhunyt édesanyámat.


Elég sok kitartás kell különböző félreértések, feszültségek humorosabb tisztázásához de nálam meglepő módon kezd működni.

2022. febr. 19. 08:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!