Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék biztos a...

Hogyan lehetnék biztos a dologban ?

Figyelt kérdés
Sajnos egy ideje nem vagyok biztos a dolgaimban, nem csak ismerkedés szempontjából lehet ezt mondani hanem elég sok más területén az életnek.. de most épp egy ismerkedésnél aktuális. Nem merek belemenni komolyabb dolgokba lányokkal mert nem tudom hogy mennyire vonzódok hozzájuk. A vágy megvan és de közben valahogy mégsem vagyok biztos a dologban. Testi vonzalom is megvan általában de valahogy mégsem olyan.. nem tudom emiatt elszánni magam és lépni mert álltatni senkit nem akarok nyilván. De szeretnék nagy kihagyás után újra párt találni. Lehet ez valami szorongás vagy depresszió miatt ? Vagy esetleg egy múltbéli trauma egy kapcsolat miatt ?( elég komoly dolog volt)

2022. márc. 7. 14:57
 1/7 anonim válasza:
Vagy csak próbálsz megfelelni a kor elvárásainak (mielőbb ágyba vinni, akit csak lehet), ahelyett, hogy időt adnál magadnak...
2022. márc. 7. 17:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet az is nem tudom. Talán felkeresek egy szakembert hátha tud segíteni. Mert ha időt adok magamnak úgy érzem hogy csak toporgok egyhelyben, és nem haladok előre :/
2022. márc. 7. 19:23
 3/7 anonim válasza:

"ha időt adok magamnak úgy érzem hogy csak toporgok egyhelyben, és nem haladok előre"

Miért, szerinted merre van az előre? A mennyiségre gyúrsz?... Ahhoz, hogy minőséget találj, nem is szabad rögtön ágyba ugrani, hanem előbb minél alaposabban meg kell ismerni egymást - ahhoz meg idő kell.

2022. márc. 7. 20:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak nagyon örülnék ha találnék valakit végre. Mert hiányzik nagyon az érzés meg a kapcsolat összes velejárója. És már annyi lehetőség úszott el mert nem léptem, lekoptattak vagy csak elbalfaszkodtam. És még fiatal vagyok tudom... 22 éves egyébként. De mégis úgy érzem hogy nagyon gyorsan halad el az idő mellettem és ez szörnyű érzés.
2022. márc. 7. 23:18
 5/7 anonim válasza:

"Mert hiányzik nagyon az érzés meg a kapcsolat összes velejárója. És már annyi lehetőség úszott el"

Kapcsolatfüggőség rulez...

2022. márc. 8. 05:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom én csak attól félek hogy nem találok senkit és eljár mellettem az idő
2022. márc. 11. 17:15
 7/7 anonim válasza:
22 évesen inkább attól félj, hogy ha rárepülsz minden virágra, kiégsz, még mielőtt az igaz szerelem rád találhatna, attól, hogy nem marad belőled semmi, mire megtalálod azt, aki igazán fontos lesz, és akit majd te magad akarnál egy életen át boldoggá tenni. A nagy Őnek majd nem egy kifacsart pasi kell, hanem egy olyan, aki egész addig építi önmagát, hogy addigra majd kész legyen. Gyerek vagy még...
2022. márc. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!