Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, tudnátok tanácsot...

Lányok, tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan lehetnék sikeresebb párkeresésben és mondanátok véleményt a külsőmről? (képet is küldenék)

Figyelt kérdés

21/f, volt már két kapcsolatom, az egyik 1, a másik 2+ évig tartott, szóval nem úgy kérnék tanácsot, hogy soha nem láttam még lányt közelről.


Aki szívesen segítene, az írjon egy választ vagy egy privát üzit és holnap délután 5 fele küldök mindenkinek képet magamról + a tinderes szövegemről és képeimről egy screenshotot. Ha valaki tényleg nagyon ráér segíteni, annak esetleg írhatok jellemzést magamról (jó/rossz tulajdonságok) vagy hasonlók, hogy jobb képet kapjon rólam. De amúgy a legapróbb tanácsnak is örülök, sőt ha egyáltalán lesz valaki aki segít, már annak örülnék:D


Elöljáróban annyit, hogy fiatalabbnak nézek ki, mint 21, főleg képen, de személyesen azért kinézek egy egyetemistának. Viszont ez a tulajdonság online ismerkedésnél meglehetősen nagy hátránynak bizonyul:D és nincs is sok kép rólam, tinderen is csak kettő + kettő meme, mert ha direkt kép készül rólam, nem tudok mosolyogni, pedig a valóságban a nap legnagyobb részében mosolygok. Meg az sem segít, hogy elég érdekes személyiségem van, amit online egyáltalán nem tudok átadni és így csak egy átlagos srácnak tűnök. Nagyon fontos megemlítenem azt is, hogy jártam már eu-n belül és kívül is azért egy két helyen + van kocsim is, de ezekkel semmmiképp sem szeretnék pózolni, szóval ha bármi mód van rá, akkor ezek nélkül szeretnék hatásosabban pártkeresni.



Itt egy hosszabb kis szöveg az eddigi szituációmról, ha valaki ilyen sok szöveg után még szeretne olvasni:


Régen sosem volt probléma az ismerkedés, sportoltam és általánosban/középsuliban is szinte mindenki ismert. Szóval napi szinten mozogtam egy elég nagy közösségben, és beszédes természetem révén beszélgettem is nagyon sok lánnyal. Mindig volt olyan lány akinek tetszettem vagy olyan aki nekem tetszik. Ha valakivel komolyabbra fordult a helyzet, akkor már ismertük egymást valamennyire, szóval egy randi egyáltalán nem volt furcsa, mindketten felszabdultak lehettünk. Meg mivel elég rossz gyerek voltam, tudta az adott lány, hogy nem egy átlagos srác vagyok és ha eljött randira, akkor tuti ezt el is fogadta.

Ezzel ellentétben jelenleg egyetemen (online oktatás előtt is) gyakorlatilag alig tudok lányokkal beszélgetni, mivel eléggé fiús szakra járok, meg amúgy se lenne nagyon alkalmam rá, hisz itt már nincs olyan szoros közösség, mint egy egyesületnél vagy középsuliban. Ezért felregisztráltam tinderre (meg facebook date-en is fent vagyok, eddig nulla sikerrel), de tinderen senki nem ír vissza, azaz 16/3 a visszaírási arány, a 3 lány közül csak 1-el alakult ki normális kommunikáció, de sajnos nem illettünk össze Más opcióm meg nincs, mert bulizni cigi és alkohol nélkül nem szeretek/tudok, viszont leszoktam a cigiről és nem iszok még jeles alkalomkor se alkoholt már egy jó ideje, sportolásra sincs már úgy lehetőség mint régen és egyetemen sincsenek olyan közösségek, mint középsuliban voltak. Szóval kénytelen vagyok interneten érvényesülni, amihez pedig egyáltalán nem értek, hiába tanulok infót és nőttem fel gép előtt, mert csak személyesen van "gyakorlatom" ebben (eddig sosem a nulláról indult az ismerkedés, ezért a zárójel).



2020. nov. 13. 04:49
 1/7 anonim válasza:
küldhetsz mindent köszi
2020. nov. 13. 05:28
 2/7 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet, meg mindent.
2020. nov. 13. 08:59
 3/7 anonim válasza:
Szia nekem is kuldheted :)
2020. nov. 13. 11:17
 4/7 anonim válasza:
Szívesen segítek, ha tudok :)
2020. nov. 13. 16:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem válaszolgatni mindenkinek, de a jogosultságom alapján csak 15 percenként tudok... :D Köszönöm amúgy a sok választ!:)
2020. nov. 13. 18:38
 6/7 anonim válasza:
Lecsekkollak én is, ha kell
2020. dec. 1. 17:43
 7/7 anonim válasza:
Én is
2021. jan. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!