Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki megrendeze...

Van olyan lány, aki megrendezett párkapcsolatban élne?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy esetleg leszbikus de titkolja, vagy aszexuális. Esetleg valamiért egyáltalán nem akar monogám kapcsolatban élni. De a látszat vagy kényelem kedvéért szeretne egy férfi párt magának.


Én ilyen vagyok férfiként. Jó lenne egy társ, de nem a klasszikus értelemben. Nyilván ezt privátban fejteném ki jobban, ha esetelg valakit érdekel a dolog.



2022. márc. 12. 22:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem, én sosem tudbek hazugsagban elni
2022. márc. 12. 22:56
 2/16 anonim válasza:
Hát figyelj biztosan van ilyen, de szerintem nem sokan. Én képtelen lennék rá
2022. márc. 12. 22:58
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kell hazugságnak lennie. Egyszerűen egy teljesen romantika-mentes kapcsolatra gondolok, ahol a rendszeres szex sem fontos pl.
2022. márc. 12. 23:12
 4/16 anonim válasza:

Ez nem értem, hogy miért érdeke bárkinek? Ki a fene akar kerülgetni egy idegent, ha élhet egyedül is, és azt csinál, amit akar?

Még aszexuális kapcsolatban is olyat keres valaki, akivel romantikus kapcsolatban van. Te keress inkább lakótársat!

2022. márc. 12. 23:30
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Az lenne a cél. Egy nő lakótárs, akivel a nyilvánosság előtt egy pár lennénk
2022. márc. 12. 23:33
 6/16 anonim válasza:
Vagy elfogadod bármiért is nem akarsz ilyen kapcsolatot és egy másik boldog neked megfelelő kapcsolatba kezdesz.
2022. márc. 12. 23:43
 7/16 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől, de nem változtatom az álláspontomat meg, nem azért írtam a kérdést ki hogy majd valaki megmentsen, vag ykielemezzen főleg nem azért hogy ítélkezzen. Természetesen senkit sem kéynszerítenék ilyen kapcsolatra, és főleg nem szólok bele másokéba. Akit érdekel, vagy kíváncsi az írjon. Egyébként érkezett már privát üzenet, de sajnos végül nem egyeztünk.
2022. márc. 12. 23:47
 8/16 anonim válasza:

Elvileg Szajernek is van/volt felesege, tehat van. Gyereke is van, tehat szex is volt, marmint a Szajerrel, vagy a postassal....



37F incel

2022. márc. 13. 00:37
 9/16 anonim válasza:

Csak úgy általánosságban érdekelne, hogy képzelted el ezt az egészet?

Van egy lakótársad és mindketten élitek a saját életeteket, de ha kérdezik a rokonok, barátok, munkatársak, akkor úgy csináltok mintha egy pár lennétek? Közös programokat is szerveztek? Mert ha nincsenek közös programok, akkor mit mondtok másoknak, hogy hol jártatok együtt vagy mit csináltok közösen?

Te olyan barát-lakótársat keresel?

2022. márc. 13. 10:04
 10/16 anonim válasza:

9, írta hogy nem fontos a rendszeres szex, tehát kellene neki :D


én olyat hallottam, egy férfi azt hazudta hogy beteg a fia, ezért kapott szabadnapot, és a fia már 12 éves, mindég talál ki sztorikat, mit csináltak stb :'D

gondolj bele, ez milyen hazugság? :'D

2022. jún. 8. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!