Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam egy szrul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam egy szrul megrendezett szappanoperában?

Figyelt kérdés

Miért érzem magam egy szr szappanoperában?


Van most egy férfi.Aki szerelmes belém.Elvisz engem innen!Hozza költözök egy hónapon belül!És ahol ő lakik most német nyelvterületen;,ott dolgozik exférfim az éltemből akibe végtelenül szerelmes vagyok még.De közben teljes szívből gyűlölöm.


Nem akarom őt látni,;de az új párom végtelenül ragaszkodik ehhez a költözéshez.És az új párommal szoros barátságban vannak.


Ez felzaklatott.Mert nekem az exférfi sok galibát okozott.

Mondhatni teljesen tönkrement miatta az életem.


Most viszont kénytelen leszek egy fedél alatt lenni vele,egy levegőt szívni vele.

Ráadásul legutóbb pont az új párom miatt veszekedett velem.


Most viszont tegnap éjfél körül én ráirtam az exférfimre

És megkérdeztem hogy tényleg normális ember e az új párom..

Hiszen Ő ismeri mégis csak együtt dolgoznak...

És szűkszavűan válszolt ;igen,aham,oke...

Ennyit irt vissza nekem...

Ráadásul exférfimnek fogalma sem volt mind a tegnapi napig hogy összeszűrtem az új párommal aki neki a legjobb barátja..

Plusz ez az exférfi az életemben csúnyán elbánt velem..ennnek ellenére még mikor az új párom nem ismert..exem neki öntötte ki szive terhét én rólam...és állíolag engem feketére sározott az akkor még csak leendő új párom előtt..


Viszont ami még zavar;új páromnak van egy kislánya;nem nem ez zavar..

Leginkább az hogy az anyja ennek a kislányuknak még mindig ott legyeskedik a párom körül....


És ahogy előlem rejtegetnek dolgokat nekem is van egy titkom..

Volt pár alkalom mikor a nőiességem anyagilag is kihasználtam...Nagyon fiatal vagyok ..naív voltam...

Emiatt rettentő lelkiismeretfurdalásom van...

Ezt sajnos már nyilt titok a vársoban ahol élek..mindazonáltal pont egy olyan férfi terjeszti rólam akit visszautasítottam...

Emiatt rengeteg ajánlatot kapok.férfiaktól üzenetben ...hogy szenvedélyes órákért cserébe...


Az új párom kis túlzással (13 év van köztünk)majdnem az apám lehetne..

Még exszerelmem 22 éves volt...

Én pedig nála 3 évvel fiatalabb...


És az iskolát sem tervezem befejezni ilyen körülmények között;azt viszont tudom hogy apámékkal meg kell küzdenem mert ők ellenzik a kiköltözésem..ellenzik az új kapcsolatom...és hallani sem akarnak róla hogy kimenjek....


Ráadásul elvesztettem a hitem az emberekbem...Úgyérzem magam mint egy készátverés showban..

Semmmi se az aminek látszik....még én sem...


Mit tegyek?

Meneküljek az új párom karjaiba a múltam elől?


2017. szept. 30. 12:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Teljesen az új párom kezébe adok az életem..nincs pénzem..ő lesz aki minden anyagi terhemet állja és kivisz engem..ez is ugyérzem függőségi viszonyt alakít ki páromtól fogok függni...
2017. szept. 30. 12:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha inkább befejeznéd az iskolát, kitanulnál valami szakmát és akkor nem kéne a férfiakra utalnod magad?

Ne haragudj, te itt tényleg a szüleidnek van igaza. Még suli befejeztével is kimehetsz...nem tudom mennyire beszélsz jól németül...de vannak bébicsősz állások is, 1 évig nyomod, rendesen megtanulod a nyelvet, szerzel egy normális munkát kint és a magad ura vagy.

2017. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen előzmény után ha kimégy tutira a "piacra" dobnak. Szerintem megegyeztek már kinek mennyit fogsz leadni a "bevételből".
2017. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező... Én aztán végképp nem vagyok rosszindulatú, így aztán nem akarlak bántani, de ez így, ahogy van, egy hatalmas káosz.

Tehát van egy férfi, aki szerelmes beléd. Te nem szereted őt. Ez így már eleve halott dolog, ráadásul semmi jövedelmed nincs. Ki leszel neki szolgáltatva. A további életedre tekintve : ha nem szerzel valami végzettséget, mindig rá leszel utalva valakire. Ha akarnak utcára tesznek, bármit megtesznek veled, egy darab rongy leszel a férfiak számára.

Az exedet kellett megkérdezned, milyen ember, akivel együtt vagy és akihez költözöl. Te is érzed, hogy ez nagyon nem jó...

A núltadra nem nagyon tudok/akarok mit mondani, az nem mentség, hogy fiatal vagy és naiv. Azért azt te is tudod, hogy nem minden fiatal lány adja oda magát pénzért. Azt is sejthetted volna, hogy ennek híre megy. Annak is örülj, hogy nem vert el valamelyik hapsi, amikor esetleg nem úgy táncoltál, ahogy ő fütyül...

Telefonszámcsere, minden elérhetőség megszüntetése !

Már most kavarodás az életed és jócskán ki vagy égve, holott szinte most kellene kezdődnie az életednek.

Ne, ne menekülj az új "párod" karjaiba, azok a dolgok miatt, amit fentebb említettem.

Mint ahogy az exeddel is zárd le a kapcsolatot, hidd el, nem ő lesz az igazi.

A szerencse az, hogy a szüleid melletted állnak. Ez az egyetlen kapaszkodód!

Igazuk van, az iskolát fejezd be, sőt, jobbat mondok : tanulj még tovább és mellette végezz valamilyen munkát.

Zárd le a múltadat, mondd meg ennek a férfinek, hogy nem költözöl.

Kezdd el felépíteni magad körül a dolgokat !

2017. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Huha :) te vagy az aki elvesztette a hitét az emberekben???

Hát a történeted olvasva szerinted mi nem vesztettük el?

2017. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Atya Isten, b*zmeg. Volt neked apád?
2017. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!