Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki megrendeze...

Van olyan lány, aki megrendezett párkapcsolatban élne?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy esetleg leszbikus de titkolja, vagy aszexuális. Esetleg valamiért egyáltalán nem akar monogám kapcsolatban élni. De a látszat vagy kényelem kedvéért szeretne egy férfi párt magának.


Én ilyen vagyok férfiként. Jó lenne egy társ, de nem a klasszikus értelemben. Nyilván ezt privátban fejteném ki jobban, ha esetelg valakit érdekel a dolog.



2022. márc. 12. 22:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
Engem érdekelne.
2022. jún. 9. 11:30
 12/16 anonim válasza:
Én szeretném. Végre leszállnának rólam a szüleim
2023. márc. 16. 00:16
 13/16 anonim válasza:
Így visszaolvasva a korábbi válaszokat lehet mégsem olyan ideális nekem amit te elképzeltél :D én egyedül szeretnék maradni, eszem ágában sincs együtt élni valakivel akihez aztán alkalmazkodni kéne. Nekem csak egy olyan "társ" kéne aki időnként mutatkozik velem nyilvánosan, és végre leszállnak rólam a hülye "MiKoR mÉsZ mÁr FéRjHeZ??????" kérdéseikkel a rokonok
2023. márc. 16. 00:22
 14/16 anonim válasza:
Tényleg ennyire elborult az emberiség?
2023. aug. 21. 22:01
 15/16 NTBS válasza:
Mire jutottál kedves kérdező?
2023. okt. 12. 17:12
 16/16 A kérdező kommentje:
Semmire :)
2023. okt. 12. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!