Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el ismerkedni?

Hogyan kezdjek el ismerkedni?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok és májusban érettségizem, viszont ez után költözök Hernádra a szüleimhez mivel csak a suli időszakig maradtam itt Pesten nővéremnél. Taksonyban lakom jelenleg itt vannak barátaim stb viszont ott Hernádon nem lesz senkim a családon kívül, mihez tudnék kezdeni úgy hogy Hernádon nincs is sok lehetőség ismerkedésre?

2022. márc. 30. 22:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát kocsma az biztos van, hívjál meg embereket egy bambira.
2022. márc. 30. 22:15
 2/14 anonim válasza:

21 éves fiú vagyok és májusban érettségizem, viszont ez után költözök Hernádra a szüleimhez mivel csak a suli időszakig maradtam itt Pesten nővéremnél. Taksonyban lakom jelenleg itt vannak barátaim stb viszont ott Hernádon nem lesz senkim a családon kívül, mihez tudnék kezdeni úgy hogy Hernádon nincs is sok lehetőség ismerkedésre?



Nagy bajok vannak ha kérdést kell 21 évesen feltenned erről. Szerintem még szűz vagy.

2022. márc. 30. 22:38
 3/14 anonim válasza:

#2 Tehát ha valakinek valamivel baja van és rosszul áll vele akkor már ne is kérjen segítséget? És miért baj ha még szűz?


Közös hobbim keresztül érdemes lehet ismerkedni.

2022. márc. 30. 23:34
 4/14 anonim válasza:
Nyugi kérdező, én is szűz vagyok még 21 éves létemre. És nekem is elég nehezen megy az ismerkedés.
2022. márc. 30. 23:56
 5/14 anonim válasza:

Nyugi kérdező, én is szűz vagyok még 21 éves létemre. És nekem is elég nehezen megy az ismerkedés.


Hát ez nagyon nagy 😅

2022. márc. 30. 23:58
 6/14 anonim válasza:
Én most leszek 20 és én is szűz vagyok...
2022. márc. 31. 00:18
 7/14 anonim válasza:
25 éves koromig én sem voltam emberekkel. Mondjuk nem is bánom.
2022. márc. 31. 00:53
 8/14 franciasrac válasza:

Bocs ha semmi köze a kérdéshez, csak kíváncsi vagyok, nálatok olyan gyakori hogy ilyen későn érettségizzetek?

Idehaza élképzelhetetlen lenne 21 évesen még gimibe járni, én 15, a barátaim többsége pedig 17-18 érettségiztek, és mostmár mindegyikünk jár egyetemre és már félig függetlenek vagyunk 😊

Amúgy ha jövőre egyetemre jársz, ott sokat beszélgess mert úgy tűnt nekem hogy visszafogottabbak a diákok és nem annyira egyszerűen jönnének hozzád mint a gimiben. Na egyébként sok sikert kívánok a továbbiakban :)

2022. márc. 31. 01:28
 9/14 anonim válasza:

"én 15, a barátaim többsége pedig 17-18 érettségiztek"

Nem vagyok teljesen képben a francia iskolarendszerrel (már ha tényleg francia vagy), de amennyire tudom, az érettségi mindenhol a középiskolai tanulmányok végén van. 15 évesen elvégezni a gimnáziumot meg eléggé furcsa, tekintve, hogy a legtöbb országban 16 és 18 év közé esik a tankötelezettség korhatára.

17 évesen akkor érettségizhet valaki, ha késő tavaszi, kora nyári születésű, és nem volt évvesztes, illetve nem gimnáziumba jár, és nem járt nyelvi éőkészítő évfolyamra. Ha évvesztes volt, akkor 18, de inkább 19 éves korban érettségizik (születési időtől függően), ha pedig nelvi előkészítő évfolyamba jelentkezett, vagy szakképzésbe, akkor +1 év, mire végez az érettségivel. Tehát ott tartunk, hogy már 20 éves. Ha pedig még vissza is fogták óvodában egy évet, vagy mondjuk történt olyan malőr, hogy szakképzésben 9. év végén dönt úgy, hogy átmegy másik szakra, akkor előlről kell kezdenie a 9.-et, és máris ott tartunk, hogy kijött a 21 év.

Egyébként 1-2 év semmit nem számít.

2022. márc. 31. 01:44
 10/14 franciasrac válasza:
Kösz a magyarázatot, annak tényleg értelme van, csak teljesen más mint itt, pl. úgy értettem hogy nálatok nem lehetett egy-egy évet kihagyni bár az átlagos szint fölött vagy, miközben kompletten lehetséges és eléggé szokásos is (nekem kétszer történt), pedig meg sem lehet már bukni, vagy mindent tesznek, hogy ne forduljon élő, és ráadásul a szülők ezt tagadhatják. Tehát nagyon ritka eset lenne ha valaki ilyen korban végezze a sulit, és azért kíváncsi voltam.
2022. márc. 31. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!