Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok?

Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ez azokhoz szól akik szeretik hogy kövérek és/vagy szándékosan híznak

Ti mit tapasztaltok? Milyen nehézségeitek lettek? Könnyen hiztok? Túlevéssel hogy álltok?

Szívesen beszélgetnék is akár hasonló dolgokról. Én lassan 23 éves leszek 117-118kg vagyok és 180 cm magas.



2022. márc. 31. 22:33
 1/4 anonim válasza:

Nem akarom hogy legyenek ilyen jellegű személyes tapasztalataim.

Már így is több a zsír jelenleg rajtam, mint szeretném, és kevesebb az izom mint szintén szeretném.


29/F 78kg/179cm

2022. márc. 31. 23:25
 2/4 anonim válasza:

Nehézségnek mondanám, hogy cipőt felvenni, lehajolni nehezebb. Hamarabb kifulladok. Ruhákat egyre nehezebb olyat találni ami méretben jó és tetszik is. Nehezebb borotválkozni odalent. Combdörzsölődés.


Sajnos nehezen hízok, mert munkámból adódóan sokat sétálok egész nap. Stresszevő sem vagyok sőt inkább kisebb az étvágyam ha stresszes vagyok.


113-115kg 173cm

30f

2022. ápr. 1. 02:14
 3/4 anonim válasza:

Barátnőm mellett híztam meg, az izmos szálkástól, a nagydarab izmos, de dagadt kategóriáig. Már ha van ilyen :D. Neki ez a fétise (ezt csak pár hete vallotta be), én meg egy sérülés miatt mikor nem tudtam lábraállni sok ideig, rájöttem hogy mennyire szeretek enni nem csak kiporciózott ételeket. Visszamentem edzeni ahogy lehetett, de miután a diétát hagytam, a barátnőm meg azon munkálkodott, hogy egyek az izom mellé elkezdett durván jönni a háj is.


Plusz 15 kg-nál volt először zavaró, amikor már nem tudtam behúzni a hasam egy kiadósabb evés után. Rájöttem hogy igazából már kb nincs is hova/miért behúzni mert meghíztam.


Az újabb ruhák, kifejezetten az öltönyök és ingek vásárlását nem szeretem, drága és macerás. Leginkább a hasamra és a fenekemre, lábaimra híztam. A hasam és a fenekem is hatalmas. A nadrágok nem csak derekamra lerakódott zsír miatt nem jöttek fel, hanem mert a fenekemre nem tudom ráhúzni. A hasamnál mai napig azért zavar hogy konkrétan alatta kel becsatolnom az övet, vagy hogy amikor ülök szabályosan rálóg. A kocsiban az öv bekötése is nehézséget okoz, illetve ahogy ugye szorítja a hasamat.


De közben úgy az élettani hatásait nem érzem az elhízásnak, mert jelenleg is sportolok, súlyemelésnél nagyobb súlyokkal dolgozom mint valaha, nem fulladok ki és nem fáradok el könnyebben. Csaj hát több hely kell, az biztos.


Engem ez az egész hízás téma szexuálisan nem izgat fel, de pl a hasam ahogy nagyobb lett sokkal durvább erogén zóna, és jó érzés ahogy a barátnőm masszírozza, simogatja meg játszik vele. Főleg amikor tele vagyok. Plusz a szex is eszméletlen jó!


Enni szeretek nagyon, 26 évig tényleg dobozonként kiporciózott, makro mikro tápanyag szerint elosztott ételt ettem a kocka has érdekében. Most meg ennek az ellentéte történik, mert rájöttem, hogy mekkora áldozat és nekem nem éri meg. Persze barátnőm tett érte hogy ekkora legyek, de ha egyedül lennék se tartottam volna sokkal tovább a diétát, viszont nem is lennék ilyen mértékben kövér az is biztos.


És az egy dolog hogy enni szeretek, tudok is és sokszor engem is meglep hogy milyen mennyiséget. Ma a barátnőm nutellás kenyérrel ébresztett, majd rendeltünk ebédre én egy extra nagy family size pizzát és egy tál tésztát is ettem, utána elfogyott egy nagy doboz ben&jerrys fagyi desszertnek. Ebéd után volt egy kis pihenés, majd barátnőm szex közben etetett, vacsorára pedig steaket csinált és csoki tortát. Barátnőm mellett többet eszem, meg is beszéltük, hogy júniusig kiélheti a vágyait, majd utána elkezdek visszavenni, és leadni valamennyi felesleget. De magamtól is eszem, szóval érdekes lesz.


Legutóbb pénteken voltam ebédelni a mekiben. 2 big mac meg egy menü, persze nagy, sajtburgerek, sok nuggets. Akkora lett a hasam, hogy kb beszorultam a pad meg az asztal közé mert ott rögzítve van.


135-137kg vagyok, ebből olyan 35 kg lehet a felesleg. Nemrég voltam testzsír százalék mérésen és 26% volt.

2022. máj. 16. 01:07
 4/4 anonim válasza:
24/N en 130 kg vagyok, de komolyabb nehézségbe nem ütközok, a lepcsozes és a hosszabb séták nyilván nehezebben mennek és lehajolni sem a legkönnyebb mert útban van a hasam. De direkt hiztam és még szeretnek is. Legtöbbször próbálom túl enni magam hogy táguljon a gyomrom, de már nem is nagyon kell próbálkozni mert már rengeteget tudok enni, mikor már így erzem tele vagyok, na akkor eszek meg egy adagot és iszok ra valamilyen szénsavas üdítőt. Igazából imadom azt hogy elhiztam es imadok enni
2022. aug. 28. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!