Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, sokszor halottam...

Lányok, sokszor halottam lányoktól, hogy nem jönnek be nektek a divatpalik, meg a kigyúrt palik, konkrétan mi a probléma velük?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Mainstream
2022. ápr. 9. 15:24
 2/21 anonim válasza:
Jaja, tényleg az látszik a valóságban, hogy nem jönnek be nekik 🙃
2022. ápr. 9. 15:27
 3/21 anonim válasza:

😏 Semmi baj sincs velük !🥰

🤨 Kimondta neked ezt a marhaságot ?!

2022. ápr. 9. 15:56
 4/21 anonim válasza:
Idősebbeknek csúnya a feje, de a fiatalok jól nèznek ki.
2022. ápr. 9. 16:26
 5/21 anonim válasza:

Egy olyan alak megtartásához folyamatosan a teremben kell lenni, ami nagyon megnehezíti az érdemi kapcsolatot. Az emberek többsége napközben dolgozik, tehát a fennmaradó időt szeretnék a párjukkal eltölteni. Aki viszont állandóan eddz, az ezt az érdemi időt csökkenti le drasztikusan.

Nem a test a baj, az életstílus.

2022. ápr. 9. 16:54
 6/21 anonim válasza:
Nekem csak kifejezetten az izmos test a vonzo.
2022. ápr. 9. 17:44
 7/21 anonim válasza:
A berki Krisztián felek nekem se jönnek be. A stílus miatt. Egyéb probléma nincs vele, ez viszont elég nagy probléma. 😂
2022. ápr. 9. 17:56
 8/21 anonim válasza:
A Fideszes férfiak jönnek be 🧡
2022. ápr. 9. 18:00
 9/21 anonim válasza:
A jó nők kizárólag a Torrente típust szeretik, az izmos, ápolt, igényes pasasok taszítják őket.
2022. ápr. 9. 18:04
 10/21 anonim válasza:
A gyúrós palik zömének rendkívül csúnya arca van (lásd Berki), pont azért kezdenek gyúrni, mert azt képzelik, ezáltal jobb pasik lesznek. Sajnos nem, attól, hogy a szarra tejszínhabot nyomunk, még szar marad. Engem egyébként taszít a kigyúrt test, egy lefóliázott nyers egész csirke jut róla az eszembe. Ami pedig még ennél is jobban taszít, az egy buta pasi. Márpedig edzőterembe nem Einsteinek járnak.
2022. ápr. 9. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!