Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy kell ûj emberekkel...

Hogy kell ûj emberekkel megismerkedni ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 14:28
 1/9 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék
2022. ápr. 15. 14:41
 2/9 anonim válasza:

Megszólítod, ráírsz privátban, behúzol neki egyet, megkívod kávézni, lesmárolod, véletlenül ugyan azért a könyvért nyúltok, és összeér a kezetek, mondod neki, hogy “szia” , leülsz mellé a buszon, neki csapod az ajtót, nézed a parban ahogy jógázik, mozdulatan maradsz, elpirulsz, ... Igazából számos módja lehet. :)

Lehet ebben a pillanatban az lenne a leghatásosabb, ha bezárod azt az oldalt, elteszed a telefonodat, és beszélgetést kezdeményezel egy számodra is szimpatikus emberrel.


29/F

2022. ápr. 15. 14:49
 3/9 anonim válasza:
2. Jól írod. :)
2022. ápr. 15. 15:25
 4/9 anonim válasza:

3: Köszi (:


Ha most ismerkedős kedvemben lennék, akkor példát mutatva a kérdezőnek, veled már szerintem ismerkedhetnénk is. :) Bár most kedv hijján nem kockáztatom meg mert fiúval nincs kedvem ismerkedni, nővel meg talán félreértenéd.

2022. ápr. 15. 16:17
 5/9 anonim válasza:

4. Megbocsátom, nem akartam ismerkedést kiprovokálni. :)

De tényleg klasszul írtad, ezt muszáj volt megjegyeznem.

2.

2022. ápr. 15. 16:43
 6/9 anonim válasza:
Ha itt akarsz,írj rá ha szimpi a kérdése vagy a válasza.
2022. ápr. 15. 16:51
 7/9 anonim válasza:
5: Gyenge provokáció lett volna ez részedről. :D De milyen érdekes, hogy már másodszor dícsérsz meg azért, mert pl egy nőre rávágom az ajtót. :D Sajnos a múlt hétvégén megtörtént eset. :D Sajnos az ajtó nem volt átlátszó, és közvetlen mőgötte egy gyönyörű pincérnő tevékenykedett. Ha akartam volna tőle valamit tökéletes pillanat lett volna egy kiengesztelő kávéra meginvitálni. :) Meg tudom hogy van barátja, így tárgytalanná is vált a dolog. Így sűrű bocsánatkérés közepedte siettem tovább a dolgomra. Szegény lány. Pedig most én szolgáltam volna fel neki ízesen azt a fekete lét. Remélem nem maradt zúzódása. Nagyon rá vágtam az ajtót. :( Remélem harmadszor nem dícsérsz meg az ismerkedési szokásaimért. :D Amúgy csak a kíváncsiság kedvéért. Te F/N vagy, életkorod meg ilyenek? Ki tudja... Talán a végén még is megkívánok egy kis ismerkedést. Vagy csak egy forrócsokit. :D Tegnap este nagyon kakaós hangulatomban voltam. :D
2022. ápr. 15. 16:59
 8/9 anonim válasza:
#2 <3
2022. ápr. 15. 21:29
 9/9 anonim válasza:

8: Fényképes önéletrajzot, motivációs levelét kérjük csatolja privátban. (: Ha számomra is szimpatikus nő vagy, akkor ne felejts el sok szivecskét is csatolni a leveledhez. :)


#2

2022. ápr. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!