Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék megismerkedni intelligens emberekkel. Nem ismertek egy jó chat-szobát, vagy más internetes felületeket, ahol mélyebb lélegzetvételű témákról is beszélgethetünk?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy chat-en sok ilyet találsz. Miről szeretnél beszélgetni?
2016. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vallás, kultúra, erkölcs, etika, szeretet, állatok, élet...mindenről ami segíti egy ember fejlődését.

Rájönni, hogy hol a határ önszeretet és ego-táplálás között. Hogyan nyilvánul meg az önzőség finom szinteken.

2016. júl. 23. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít neked mélyebb lélegzetvételű témának? Mondjuk nem értem, hogy miért a Felnőtt PÁRKAPCSOLATOK kategóriába írtad a kérdést, ha csak beszélgetni szeretnél.
2016. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hmm, gyorsabban írtál kérdező, mint ahogy én kérdeztem, ez most hülyén jött ki :D
2016. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert pl egy párkapcsolatban rejtve, észrevétlenül, néha mérgező módon nyilvánulnak meg a személyes érdekek. De habzavar, jelentsd egy másik kategóriába.
2016. júl. 23. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek valóban érdekes témák. Bőven van mit beszélni róluk.
2016. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezekrol altalaban tok jokat lehet egy sor mellett beszelgetni, random bedobva azert erdekes lehet chaten is de akar itt is mondjuk vallasrol de meg a mezei pocokrol is erdemben beszelgetni, nem? Valami korites azert dukalna hozza...
2016. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
turatars.com, de csak akkor, ha szereted a természetet is. Ott sok értelmes ember van fent. Éves tagsági díj a honlapon 990 Ft asszem.
2016. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 23. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt privátba lehet tudsz beszélni olyan emberekkel akik normálisan állnak a dolgokhoz de sajnos itt is ritka. Manapság a chatelés az csak egy bóhockodás semmi több, legalább is én így látom. Persze ott is vannak normális emberek de sajnos ritka az ilyen.
2016. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!