Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szolnokon vagy a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolnokon vagy a mai világban a nettes társkeresésen kívül hol lehetne normális emberekkel lányokkal megismerkedni? Elég régóta szingli vagyok magányos de nem találok lehetőséget a munkahelyemen nincsenek olyan emberek

Figyelt kérdés
segítsetek
2018. márc. 20. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha két t-vel írod a "nettest", számodra nincs remény.
2018. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó el írtam van ilyen magányába emberekkel a negatív emberek meg kíméljenek
2018. márc. 20. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Szolnok halott hely, tele r.bancokkal és drogosokkal
2018. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tök igaz, az exem is szolnoki ... egy kretén nyomorult volt..
2018. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én normális vagyok szépen beszélek az is baj sok lánynak nem ismerik a diszkréciót
2018. márc. 20. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
LOL 😂 diszkréciót, szívem?
2018. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lány vagy hogy szívezel? igen hogy szépen bánjanak az emberel ne úgy mint a kutyával ne nevesék ki stb szerintem ez normális dolog lenne
2018. márc. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!