Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit javasoltok ?

Mit javasoltok ?

Figyelt kérdés

Eléggé bizonytalan hogy autista vagyok jelenleg zajlik a kivizsgálásom. Tudom sokan úgy gondolják hogy az autisták nem szeretnének maguknak társat, és elítélik őket mert kilógnak a sorból.


Próbálkoztam az online társkereséssel ismerkedéssel. De mivel főleg az autizmusom a kommunikációmon vehető észre, 2x-szer nehezebbnek érzem mivel amit mások automatikusan megtanultak a kommunikációban azt nekem manuálisan kellett, és még igy is hiányosnak érzem.


Történetek írásában és a művészetekben könnyebben kitudom magamat fejezni, de ha emberekkel kell beszélnem teljesen lefagyok, és nem tudom mit írjak vagy mondjak az írás mellett szeretem a fotózást is! Bulizni társaságokban egyáltalán nem járok a munkahelyemen se beszélgetek senkivel csak ha kérdeznek, mivel eddig mindig kiközösítettek a munkahelyeimen, és iskolában szavakkal bántottak engem az emberek.


Attól is tartok ha kiderül hogy tényleg jelen van az életemben az autizmus akkor a lányok szemében kevesebb leszek ez miatt?


22/F



#autizmus, ismerkedés, kommunikáció, munkahely, iskola
2022. máj. 17. 14:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem autista vagy csak kicsit gyengén szocializált. Én is ilyen vagyok. Írásban és hívásban észre se lehet venni, csak élő beszédben. Soha nem gondoltam hogy autista lennék, csak szociális területeken esetlen. Feleslegesen magyarázod be magadnak hogy "beteg" vagy. 22 vagyok én is egyébként.
2022. máj. 17. 14:34
 2/2 anonim válasza:
Ne hallgass az elsőre. A legtöbben úgy okoskodnak, dumálnak, hogy azt sem tudják milyen egy autista a valóságban. A jól funkcionálókról beszélek. Én is autista vagyok, de 30 felett kaptam diagnózist, mert sokáig másokra hallgattam a megérzéseim helyett. Szakorvosi vizsgálatot javaslok, nem pedig dilettánsok általi véleményt
2022. máj. 19. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!