Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kinek hogyan alakult az első...

Kinek hogyan alakult az első félév?

Figyelt kérdés

Siker? Kudarc? Melyik van túlnyomó többségben?


Esetleg vegyes élmények az élet minden területén?



2022. júl. 1. 17:50
1 2
 1/11 anonim válasza:

Az év elején adóra kerültem. Azóta is onnan küzdök felállni. De már sokkal rosszabb a helyzet, mint 1-2 éve... Szóval nehéz, stagnálás... Az élet néhány területén szép eredmény. Valami ilyesmi az első 180 nap...


29/F

2022. júl. 1. 17:56
 2/11 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok annyira túl jó helyzetben anyagilag, de még elviselhető szinten (szerencsére találtam munkát, amiből valami kis kevés jut is, marad is minimális szinten...)


Mindegy, bízzunk a szebb jövőben! :) De azért gondolom van valami munkád, bevételi forrásod, amiből legalább nagyon alap létszükségletek (élelem, ruházkodás, tisztálkodási és tisztító szerek, rezsi,) kielégíthető?

2022. júl. 1. 18:01
 3/11 anonim válasza:
Az anyagi oldalra nincsen panasz. Az kiemelkedően jól teljesít. Ami romba döntött az egy nő. Igazából lelkileg vágott padlóra... Azon a területen kattogok, zörgök... Ami meg kihat a teljes életemre...
2022. júl. 1. 18:14
 4/11 anonim válasza:
* padlóra
2022. júl. 1. 18:14
 5/11 anonim válasza:
Mikor volt már az... 😂
2022. júl. 1. 18:22
 6/11 anonim válasza:
Hogy tudtok megélni ilyen albérlet és egyéb árak mellett, 250 nettóból, mondjuk Hajdúszoboszló és Budapest viszonylatban?
2022. júl. 1. 18:35
 7/11 anonim válasza:

Könnyen. Nekem csak 94 euróba kerül az albérletem minden költséggel együtt. Egy kis studiót bérlek.

Ezen kívül szinte csak hajár költök, meg ha kell valami. Már mindenem megvan amire szükségem van szóval keveset vásárolok. A következő 10 évben dolgoznom sem kell mert van annyi befektetésem hogy fenntart. Lett volna az 30 év is ha nem jön az a csaj aki kirabolt...

2022. júl. 1. 18:39
 8/11 A kérdező kommentje:

Én azt javasolnám kedves 3-as és feltehetően 4-es válaszoló - ha megfogadod - hogy inkább csak NAGYON ÓVATOSAN(!) "barátkozzál" hölgyekkel!


Én a férfiakkal vagyok nagyon vegyes helyzetben (ismerősök): voltak, akik "lehozták a csillagos eget", hogy mennyi mindenben segítenek nekem az életben - aztán meg mindenféle érzelmi zűrzavar és társai.


Nem egyszerű dolog ez a bizalom, na.


Viszont: kezd komolyabb önbecsülésem lenni egymagamban is.


Amióta nemcsak munkám van, hanem ERKÖLCSI(!) megbecsülésem is, azóta legalább a saját magam szemében érek valamit.


És emiatt nem is esek már kétségbe, úgy, mint még régebben az internet korszaka előtt...


Kedves 6-os válaszoló: nincs összehasonlítási alapom konkrét tapasztalattal.


7-es válaszoló: talán a vírushelyzet óta vannak támogatva a vállalkozások? Ilyesmit olvastam a hírekben is.

2022. júl. 1. 19:56
 9/11 anonim válasza:
A 3as, 4es és a 7es választ is én írtam. Ami a nőket illeti, hát kétszer sikerült belesétálnom a “faszerdőbe” mivel most nőkről van szó, legyen inkább “pinamező”. Már kezdem azt hinni hogy én vagyok ilyen szerencsétlen a nőkkel, vagy nem tudom... Minden esetre mist nem teszek semmit, hogy legyen valakim, szóval talán most a mező most kevésbé fenyeget. Bár a mező hiánya meg a magány szóval az sem jobb. Valóban nehéz a bizalommal bánni, szóval el tusom képzelni az általad megélteket. Amúgy van aki valóban lehozza a csillagokat, és nem csak lehagudja... A nők nem gyűjtenek csillagokat... Hiába hozza le a férfi... Talán valóban káoszt érdemelnek, és kihasználast... Az sem jó ha a tenyerén hordozza az ember. Nyilván az sem jó, ha cipővel tapossa... (nem saját tapasztalat, csak saját szememmel láttam) Szóval a megfelelőt kell megtalálni. Talán vele még megéri próbálkozni...
2022. júl. 1. 20:26
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló: én inkább vallásos közegben szoktam ismerkedni, ott pedig nem szokott lenni alpári megnyilvánulás - elvétve nagy ritkán előfordul.


Így legnagyobb szerencsémre szinte majdnem teljesen elkerülöm a szexuális zaklatás esélyét is. (Néha adódnak kellemetlenségek, de ilyenkor jelezni szoktam a másik félnek, hogy kezd túllőni a célon...)


Általában "venni szokták a lapot"... összesen két "szabadszájú" ismerősöm van. Az egyik igyekszik úgy tenni, mintha nem mondott volna semmit - és ezzel általában elveszi az élét a közölni valójának, nehogy túlságosan sértővé váljon - a másik esetben elég a diszkrét jelzés.


Utóbbi ismerősöm erősebben szex orientált. Attól váltott ki belőlem vegyes érzéseket, hogy viszonylag sűrűn emlegette: "nem vagyok szexbomba, de ettől még csinos és szemrevaló hölgynek tart. Jót tesz neki a kisugárzásom."


Nekem a pénzügyi kultúra lenne a fontos egy tartósabb kapcsolatban. (A kiszámíthatóság valamilyen formában.) Legalább minimális igyekezetet tapasztaljak a másik fél részéről. Engem így tanítottak "lány" létemre - mármint az erőteljes(ebb) önállóságra.

2022. júl. 1. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!