Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az az érettségi szünet?

Mi az az érettségi szünet?

Figyelt kérdés

11. es vagyok de a kovid miatt mind a három évben otthon voltam tavasszal csak most nem, a tanárnő említette hogy lesz de bővebben nem.

Nem kell majd iskolába jönni?



2022. ápr. 10. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok iskolában van érettségi szünet, hiszen az érettségizőknek helyet kell biztosítani a tantermekben az írásbelihez. Csak a kötelező érettségik idejére szoktak szünetet kiírni, de változó, hogy adott iskolában pontosan meddig tart, kb. 3-5 nap szokott lenni. Kérdezz majd rá az osztályfőnöködnél/egyéb tanárnál, hogy melyik napokon lesz nektek.
2022. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Jellemzően a magyar, matek és töri érettségikor szokott lenni "szünet". Idén május 2-3-4. Az én sulimban ilyenkor nem kell iskolába menni hanem külső programokra megyünk (Múzeum, cyber jump, kirándulás a budai hegyekbe)
2022. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az írásbeli ideje alatt értendő a szünet. Nálunk úgy volt, hogy 3 nap volt a szünet. Azaz az érettségi első 3 napja (amikor a magyart, a matekot ill. a törit írták) Mivel kellett nekik a termek (ahogy az #1 is írta). De ez iskolánként változik. Volt olyan is ahol az egész hetet is megadták. De érdeklődj az osztályfőnöködnél.
2022. ápr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!!
2022. ápr. 10. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk anno 1 hét volt de akkor 1-3# komment alapján szerencsések voltunk (érettségizőként is, mert poén lehet, ha azért nem hallod meg a magnóról a szöveget, mert kint üvöltenek)
2022. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
amig a 12. évfolyam érecségizik te otthon vagy és pihensz
2022. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!