Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolások, nektek van...

Középiskolások, nektek van tanítás az érettségi hetén?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van megoldva nálatok? Csak mert nálunk ugyanúgy lesz tanítás, csak délutáni órák lesznek, viszont azt is hallottam, hogy sok helyen érettségi szünet lesz.

2022. ápr. 25. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly végeztem ugyan, de nálunk mindig úgy volt, hogy az érettségi első 3 napján nem kellett bemenni a középiskolásoknak. Szóval amikor a matekot, magyart, meg a törit írták az érettségizők, akkor azon a 3 napon másnak nem volt tanítás.
2022. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy volt, hogy az első 3 nap érettségi szünet volt, a többin már volt tanítás rendesen.
2022. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Délutáni tanítás... :/
2022. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol délre kell bemenni és három tanórát megtartanak. Van ahol kirándulni mennek több napra, vagy iskolán kívüli program lesz (például túr a hegyekben, múzeum, ...).
2022. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első 3 nap nincs suli, csütörtökön délutáni tanítás(sokan szoktak angolból érettségizni és csak így tudják megoldani), pénteken már rendes.
2022. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk délutáni tanítás van
2022. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!