Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 23éves vagyok nem volt még...

23éves vagyok nem volt még barátnőm, illetve kevés a barátom, kicsit felénk szorongo vagyok, hol tudnék ismerkedni? Jol nézek ki átlagnál jobban, viszont a platformokon nem vagyok aktív, tehát nem rakosgatok képeket stb. Nem jarok nagyon sehova.

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 22:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
Sajnos ki kell mozdulni, ha meg akarsz valakit ismerni. Vagy virtuálisan vagy fizikailag. Ha változást akarsz, azért tenni kell!!!
2022. szept. 1. 23:49
 2/13 anonim válasza:
Utca,kondi,buli,buszmegálló
2022. szept. 1. 23:50
 3/13 anonim válasza:
Ismerkedni bárhol lehet tapasztalat. Sokáig nem volt képem sem, de volt rengeteg barátom a neten. Aztán akiben megbíztam, annak küldtem képet is. Később a mostani páromat pedig egy közös baráti társaságban szedtem fel, de már előtte is ismertem csak mindkettőnknek volt párunk (én az előzőt is neten ismertem meg 5 évet voltunk együtt) és én nem is néztem rá úgy. Aztán pont a szakítás után írt, ő is éppen akkor szakított. Aztán kb. 1 év múlva jöttünk össze.
2022. szept. 2. 05:49
 4/13 anonim válasza:
Csinálj valami hobbit, járj nyelvtanfolyamra ahol csoportban tanultok, menj el valami szakkörre festeni, stb. Ezek mind olyan helyek ahol beszélgetned kell másokkal ergo ismerkedni is fogtok.
2022. szept. 2. 09:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez mind oke is amit irtok, de mivel meg nem ismerkedtem így, eléggé stresszelek akar az utcán vagy máshol odamenni valakihez, talán ez gatol legjobban
2022. szept. 2. 09:11
 6/13 anonim válasza:
Én sem szeretek odamenni vadidegen nőkhöz. Az ismerkedéshez mindig 2 ember kell.
2022. szept. 2. 09:20
 7/13 anonim válasza:
Sokan sajnos frigridek, hiába szólítom le. Kell hogy legyen érdeklő kölcsönhatás.
2022. szept. 2. 09:21
 8/13 anonim válasza:
Jol nézel ki az atlagnal jobban akkor mért nincs nőd?
2022. szept. 2. 10:50
 9/13 DanielC válasza:
Kb. egyidöben egy helyre menj setalni, pl. amerre a kutyasok mennek, es egy idö utan el kezdesz köszönni. Elöször csak annyi hogy jo napot. Kesöbb azt mondod hogy milyen aranyos a kutya vagy ilyesmi. Es van amikor elkezdenek beszelgetni a kutyajukrol, meg lesz aki nem.
2022. szept. 2. 13:58
 10/13 anonim válasza:

Nekem írhatsz.

Hetero vagyok, van barátnőm (azért írom le, mert már volt félreértés ebből).

Olvasni szoktál? Sci-fik érdekelnek?

23F

2022. szept. 2. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!