Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 23éves vagyok nem volt még...

23éves vagyok nem volt még barátnőm, illetve kevés a barátom, kicsit felénk szorongo vagyok, hol tudnék ismerkedni? Jol nézek ki átlagnál jobban, viszont a platformokon nem vagyok aktív, tehát nem rakosgatok képeket stb. Nem jarok nagyon sehova.

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 22:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
8-as ezt nem ertem én sem, az az igazság mikor megyek a városba pl nagyon sok lány szemez velem szinte a 80% ezt már leszűrtem, lehet magabiztosnak tűnök kívülről de nem vagyok az belül , így sosem mertem leszolitani őket.
2022. szept. 2. 21:50
 12/13 anonim válasza:
merre laksz?
2022. szept. 3. 09:01
 13/13 anonim válasza:
Neten ismerkedj, ha élőben nem megy a leszólítás. Én se járok sehová. Összes barátom, kapcsolatom, ismerősöm a net segítségével lett. Képet én is csak üzenetben szoktam küldeni. Hobbijaidnak megfelelő netes csoportokban rátudsz írni arra írni szimpatikus. De akár ismert társkeresőkön is sikered lehet, ha jól nézel ki. Ide is leírhatod a hobbijaid, hátha valakivel találsz közös pontokat.
2022. szept. 3. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!