Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek egy biztos...

Hogyan szerezzek egy biztos pontot az osztályomban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén kerültem középsuliba és így új osztályba kerültem. Sajnos eléggé nehezen nyílok az emberek felé, nehezen barátkozok, bármennyire is próbálkozok. Már lassan egy hónapja tart az iskola és sokan kezdenek kialakítani "szorosabb" barátságokat/sokan találnak egy biztosabb pontot az osztályban. Sajnos én ezt nem mondhatom el. Mindenkivel jóba lettem, el vagyunk velük, stb. de nem sikerült még szereznem egy biztos pontot, pedig nagy szükségem lenne rá, úgy könnyebb lenne a suli, a váltás. Tudom, hogy ehhez idő kell, viszont nem szeretném, hogy abból kifussak. Van két lány akikkel jobban jóban vagyok, (vagy hogy is fejezzem ezt ki) de rajtuk látszik, hogy ők jól megvannak együtt és így nem szeretnék egyfolytában velük lenni/beszélgetni vagy ilyesmi, mert az idegesítő is lehet. Ehhez szeretnék pár tanácsot kérni, nagyon megköszönném, tényleg szükségem lenne valami jó tippre, vagy olyanokra, hogy ki hogy élte meg az első középsulis heteit/hónapjait, hogyan illeszkedett be. :D

2022. szept. 23. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Sehogy, én 4 évet lehúztam úgy hogy senkihez nem szóltam. Nem értem minek akarnak barátkozni az emberek mintha kötelező lenne
2022. szept. 23. 21:24
 2/3 anonim válasza:

Egyszerű, mi voltunk a hülyék akik nem fociztak és kisujjból vágták az infót 😂

" klikkesedtünk"

Majdcsak találsz valakit, de ha jóban vagy mindenkivel az a legjobb :)

Nincs szükséged senkire, csak magadra ezt mindég tartsd észben.

Szünetben olvass vagy tanulj vagy jársz a telefonon ha nincs kedved beszélgetni.

Vagy ismerkedj más osztályból, büfében, udvaron. Bármi lehet :)

2022. szept. 24. 07:48
 3/3 anonim válasza:
Én mindig a nagyobbakkal voltam el. Az én osztályom egy rakás gyökér volt!
2022. szept. 24. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!