Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Itt, ebben a kategóriában...

Itt, ebben a kategóriában ismerkedni vágyók is vannak, vagy csak trollok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 14. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Vannak ismerkedni vágyók, vannak trollok és vannak ismerkedni vágyó trollok is. Van választék.
2022. okt. 14. 15:21
 2/22 anonim válasza:
Az elsőnél jobban nehezen lehetne megfogalmazni
2022. okt. 14. 15:22
 3/22 A kérdező kommentje:
Én úgy tapasztaltam, hogy van 1-2 komoly ember, akivel folyton "összefutok" itt, a többi csak trollkodik.
2022. okt. 14. 15:28
 4/22 anonim válasza:

Elég sok a fura ember, vannak trollok, meg vannak akik 1-2 üzenet után nem írnak vissza többet.

De biztosan vannak olyanok akik normálisak és tényleg ismerkedni jönnek ide, de nyilván viszonylag véletlen hogy kivel "találkozol" itt, meg gondolom időben változó a "felhozatal" is.

2022. okt. 14. 15:48
 5/22 anonim válasza:

37/F

Szeretnék ismerkedni.

2022. okt. 14. 15:52
 6/22 anonim válasza:
Kérdező, te milyen nemű vagy és kit keresel?
2022. okt. 14. 15:54
 7/22 anonim válasza:
Ha lány vagy írhatsz, komoly vagyok mint a tolófájás
2022. okt. 14. 16:11
 8/22 anonim válasza:
Ha tudok beszelgetni az illetovel, es nem fogy ki a tema nehany uzenetvaltast kovetoen, akkor en is kaphato vagyok a komolyabb ismerkedesre. De eddig szinte mindig kifulladt a dolog max. 7-8 alkalom utan. Bevallom, mindig en vetettem veget a levelezesnek, szoval lehet, hogy trollnak neznek, akikkel beszeltem, de lassuk be 2-3 szot valtani semmi ertelme.
2022. okt. 14. 16:29
 9/22 anonim válasza:

Vannak akik komolyan gondolják, de én égebben azt is megtapasztaltam hogy van aki komoly szándékkal kezdi az egészet aztán 1-2 levelezés után közli hogy mégsem. De olyanba is belefutottam aki egyszerűen kíváncsi volt hogy ha itt ki ír egy kérdést ismerkedési szándékkal mi sül ki belőle, mennyi levelet kap stb... és megtette ezt úgy hogy fiúnak adta ki magát és úgy hogy lánynak, meg olyan is volt hogy egy idősebb 40+ os férfinak és nőnek is.


Én akkor írtam amikor lányként írta ezt és nekem 3 nap után írt egy üzenetet hogy ne haragudjak de ez "kamu" ismerkedés, csak felméri azt hogy mennyire működik a dolog hogy ha lányként akar ismerkedni, mert Ő és sokan mások azttapasztalták akár itt akár társkeresőkön hogy a nőknek sokkal többen írnak, és írta hogy ez beigazolódott mert 2 nap alatt 50 levelet kapott, ha ugyan ezt tette férfiként 2 nap alatt volt 4 levele csak.


Persze leírta hogy sajnálja hogy átvágott de megkért hogy ne írjak a kérdésealá úgy hogy mindenki lássa hogy ez csak kamu. Szívem szerint írtam volna, de mivel volt benne annyi hogy írt üzenetet és őszintén elmondta hogy mi van és még elnézést is kért, holott ez egyáltalán nem jellemző ha valaki legalább annyi fáradtságot vesz hogy leírjon 1-2 szót hogy nem és kész, így értékeltem a dolgot hogy válaszolt és leírta őszintén mivan. Bár nem tetszett hogy megtéveszt olyanokat akik tényleg ismerkednének de valamilyen szinten megértettem, így nem lepleztem le, csak így évek után írom hogy volt ilyen.

2022. okt. 14. 16:32
 10/22 anonim válasza:
Kipróbáltam meddig lehet elhúzni az ilyen 2-3 szavas beszélgetéseket, elég sokáig de az is inkább trollkodásnak tűnik egy idő után.
2022. okt. 14. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!