Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt férfi orvosok?

Vannak itt férfi orvosok?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék velük, érdekelne pár dolog.


19/L



2023. jan. 1. 09:40
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én háziorvos vagyok.
2023. jan. 3. 00:54
 12/18 anonim válasza:
Leirnad, hogy mi edekel? Jobban tudunk segiteni.
2023. jan. 3. 08:58
 13/18 anonim válasza:
Itt csak mérnökök és orvosok vannak
2023. jan. 3. 19:14
 14/18 anonim válasza:

Nagyon szánalmas, hogy így akarsz magadnak orvos pasit/férjet fogni. Ennél már az is jobb lenne ha bemennél a hozzád legközelebb eső kórházba beülnél egy büfébe és ott hajtanál rá arra a dokira aki tetszik is. Bár gondolom csak a dr kéne a neved elé ahhoz, hogy magadnak szerezd meg valószínűleg lusta/ buta vagy.

Egy orvos nő

2023. jan. 4. 21:48
 15/18 anonim válasza:
Utolsó orvos férfiként az a véleményem, hogy menj a francba! Tudod még ha aranyásó is a kérdező, még mindig ezerszer jobb, mint a sok önelégült, nagyképű, önmagától teljesen elszállt, szakbarbár liba a kórházakban. Komolyan hányok a fiatal kolleginák 90 azázalékától. Tudás, szakmai alázat, emberség nulla, arc hatalmas.
2023. jan. 5. 00:20
 16/18 anonim válasza:

Szerintem 14 esnek igaza van. Miért jobb az ha valaki aranyásó? Azt megtudod venni a pénzeddel legfelvághatsz neki a tudásoddal?

Nem vagy annyira jó pasi, hogy egy kollégádnak is kelljél, lehet többen vissza is utasítottak már 15 ös, de legalább ott vannak ezek a lányok akiknek csak a pénz kell tehát neked is van esélyed.

2023. jan. 5. 08:41
 17/18 anonim válasza:
Hát, ha az számít, hogy édesanyám nőgyógyásznak szánt, akkor jelen! Noha lényegesen messzebb kerültem eme hivatástól, mint jó anyám szerette volna, de magamban mindig is éreztem a hölgyeken való segítő vágyat. Szóval, írj ha gondolod, ha tudok segítek!
2023. jan. 5. 13:35
 18/18 anonim válasza:
Nem kell komolyan venni. Nem korrekt ember, aranyos kis tini nagy álmokkal. Ha vég nélkül szeretsz levelezni, mert a telefonja sem működik napokig, remek választás.
2023. febr. 12. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!