Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Történt veletek már hasonló?...

Történt veletek már hasonló? (túl szép, hogy igaz legyen?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete beszélgetek egy lánnyal, igazából Ő kezdeményezett, nem ismerem, csak bejelölt, visszaigazoltam, és reagált a történetemben lévő képre.


Vicces, érdeklődik, intelligens és nagyon azt éreztem már a 2. nap beszélgetés után is, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Nekem ez fura, mert Ő az egyedüli lány, aki TUD kommunikálni és tényleg érezteti azt, hogy érdeklem Őt. 1 hét alatt teljesen olyan érzésem van, mintha több éve ismernénk már egymást. Megoszt olyan dolgokat, amik nagyon kényesek számára és nem beszél senkinek róla, tehát megbízik bennem.


Nem szeretném beleélni magam, mert nagy lesz a pofára esés, de nekem nagyon fura, hogy 2 ember ennyire egymásra tud hangolódni így online és szinte ugyanúgy gondolkodnak minden témában. Élőben is fogunk találkozni (ott lakik, ahol én tanulok, és Ő erőlteti már most a találkozást, szóval elég egyértelmű, hogy bejövök neki).


A probléma az, hogy megígértem magamnak, hogy CSAK magamra fókuszálok, és kihozom az edzésből a maximumot (versenyezni is szeretnék, ennek élek jelenleg körülbelül. :D), fejlesztem magam. Félek a csalódástól, 1 lány miatt, akit szerettem, nagyon átverve érzem magam és nehezen megyek bele kapcsolatba, viszont azt is érzem, hogy ilyen lehetőség, mint, ami most van, lehet, hogy nem lesz egy ideig..



2023. jan. 22. 15:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem mondanám hogy voltam már ennyire szerencsés. Semmiképp se dobd el magadtól a lehetőséget. Ha kedvelitek egymást akkor amellett is lehet edzeni, nem kell teljesen elhanyagolni.
2023. jan. 22. 15:18
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem az edzés miatt nem mennék bele ebbe, hanem az újabb kudarc miatt. Megbízok valakiben és megint ugyanaz lesz a vége, ettől félek.. Nyilván ez sem jó felfogás, tudom..
2023. jan. 22. 15:19
 3/14 anonim válasza:

Már most beleélted magad. De egyébként is jobb minél előbb találkozni. Szóval hajrá, egy tali miatt semmit nem vesztesz.

Ha viszont húzod az időt csak nagyobb lesz a pofára esés ha találkoztok és mégsem lesz meg a szikra.

2023. jan. 22. 15:36
 4/14 anonim válasza:
Ne hátrafelé mutogass, hanem előre nézz!
2023. jan. 22. 15:52
 5/14 anonim válasza:
#3 Így van, nem vesztesz vele semmit. Egy ilyen lehetőség nagyon kevés embernek adatik meg és kár lenne kihagyni.
2023. jan. 22. 15:55
 6/14 anonim válasza:
Hát ha ez tényleg így van és a csaj face tó face is olyan , mint ahogy online akkor nagy "szerencséd" volt. Nem éri meg eldobni, csalódások még mindig is lesznek, de ebből tanul az ember. ;)
2023. jan. 22. 16:26
 7/14 anonim válasza:

Igen, ugyanez volt velem és tapasztalatból mondom hogy ilyen hozzáállással el fogod b.szni.

Ez ilyen önvédelmi reflex, félsz a csalódástól ezért nem engeded közel magadhoz, az a könnyebb út ha már most elengeded amíg nem fáj annyira, de ez egyben a rosszabb út is mert esélyt sem adsz a dolognak hanem kitalálsz mindenféle kifogást.

2023. jan. 22. 17:12
 8/14 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Amikor leszartam a lányokat, egyből jöttek és jól ment. Én beleéltem magam, és csalódás lett sokszor. Ezért már végképp CSAK magamra, és csak akkor hiszem el, hogy ez a szitu megbízható, ha már 1 éve együtt vagyunk és sokat szeretkeztünk. De amúgy igen, van az az 1% lány kategória, aki tud is beszélni, és nem érzi magát hercegnőnek pár lájk miatt. Én nekem is ilyen lány most a barátnőm, és egy álom. Kezdeményező, normális, szeret, nyitott, érdeklem és iszonyat szexi, nem sminkel.
2023. jan. 22. 17:35
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyre inkább kezd kijönni az a dolog, hogy valami mégsem lesz itt rendben.

Kiderülnek itt közben olyan sztorik amiket mesél és büszke rá, hogy én érzem magam kellemetlenül és egyre inkább érzem azt, hogy ez nem lesz az igazi így.


Minden buliba részeg, lányokkal csókolózik bulikba és még büszkén is mondja. Iszik, cigizik, nem törődik semmivel. És itt vagyok én, aki ennek pont az ellenkezője, céljai vannak, magára fókuszál. Nyilván most az lehet bennetek, hogy "jajj, csak élvezi az életet", de hát ez nekem nem lenne élet. Mindenkinek más és mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné, de ezek alapján nagyon más irányba hajazunk ketten.


Tényleg túl szép volt, hogy igaz legyen. :D

Nekem ez a buliba lányokkal csókolózás és atomrészegnek lenni dolog akkora red flag, hogy hiába érdeklődik és látni rajta az igyekezetet, ebből 95%, hogy nem lesz semmi a részemről. Aztán kövezzetek meg emiatt, de nem ilyen lányt képzelek magam mellé. Pedig egyébként nem lenne vele probléma, de ez most nagyon megváltoztatta bennem a róla kialakult képet.

2023. jan. 22. 17:49
 10/14 anonim válasza:
Látod, sebaj. Sok lány van még, ki tudja mikor találkozol velük. De ha magadra figyelsz akkor lehetetlen hogy ne tapadjon rád egy minőségi nő.
2023. jan. 22. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!