Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Veletek...

Késik a menstruációm. Veletek történt hasonló? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

6 napja késik a mensim, a terhességi teszt negatív lett. Fontos megjegyeznem, hogy hónapok óta nem élek szexuális életet. Azonban nem tudom, hogy nem-e értem magamhoz előváladékos kézzel, vagy esetleg a barátom. A múlt hétvégén nagyon sós és klóros vízben úsztam 2 napig, ami után viszketést éreztem odalent, illetve duzzadást a hüvelynél. “Hamarosan megjön” érzésem van, de vérzés nincs, és a mellem kissé keményebb. A fehér folyás fura állagú, kissé darabos. Esetleg van köztetek olyan, aki ilyen problémával küzdött? Tippek, hogy mi okozhatja a késést? Fogok még tesztelni a napokban, és ha úgy kéri a helyzet, akkor elmegyek egy dokihoz. A válaszokat előre is köszönöm!

21/L



2022. szept. 4. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen fertőzést kaptál sztem úszás után.


a késés 100 dolog miatt lehet..ezt az előváladékos részt nem értem.van nemi élet vagy nincs

2022. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt behatolásos szex hónapok óta felesleges volt tesztelni, azt jó ha tudod, hogy a petting is szex, de abból nem lesz gyerek!

Bármitől késhet, az úszoda miatt összeszedett gombás fertőzést Canesten Kombival tudod kezelni.

2022. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hónapok óta nincs szex, valószínű ha most késik akkor eddig megvolt a menzeszed is rendesen.

Tehát nem értem a kérdést?!

Te vagy az Mária??

Valószínű vagy hormon zavar vagy fertőzés vagy 1000+1 más ok.

Ha nem jön meg, orvoshoz kell fordulni aki megvizsgál és

megmondja, hogy van e probléma vagy nincs.

2022. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!