Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Történt veletek már hasonló?...

Történt veletek már hasonló? (túl szép, hogy igaz legyen?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete beszélgetek egy lánnyal, igazából Ő kezdeményezett, nem ismerem, csak bejelölt, visszaigazoltam, és reagált a történetemben lévő képre.


Vicces, érdeklődik, intelligens és nagyon azt éreztem már a 2. nap beszélgetés után is, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Nekem ez fura, mert Ő az egyedüli lány, aki TUD kommunikálni és tényleg érezteti azt, hogy érdeklem Őt. 1 hét alatt teljesen olyan érzésem van, mintha több éve ismernénk már egymást. Megoszt olyan dolgokat, amik nagyon kényesek számára és nem beszél senkinek róla, tehát megbízik bennem.


Nem szeretném beleélni magam, mert nagy lesz a pofára esés, de nekem nagyon fura, hogy 2 ember ennyire egymásra tud hangolódni így online és szinte ugyanúgy gondolkodnak minden témában. Élőben is fogunk találkozni (ott lakik, ahol én tanulok, és Ő erőlteti már most a találkozást, szóval elég egyértelmű, hogy bejövök neki).


A probléma az, hogy megígértem magamnak, hogy CSAK magamra fókuszálok, és kihozom az edzésből a maximumot (versenyezni is szeretnék, ennek élek jelenleg körülbelül. :D), fejlesztem magam. Félek a csalódástól, 1 lány miatt, akit szerettem, nagyon átverve érzem magam és nehezen megyek bele kapcsolatba, viszont azt is érzem, hogy ilyen lehetőség, mint, ami most van, lehet, hogy nem lesz egy ideig..



2023. jan. 22. 15:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
9. Ezek nekem sem férnének bele.
2023. jan. 22. 18:30
 12/14 anonim válasza:
Én is megértem hogy ezek a dolgok nem férnek bele. Én se szeretem a bulizós, részeg népet. Inkább egy jó könyv vagy sorozat. Én mindig is a nyugodt életet preferáltam. Kivétel ezalól az utazás, az egy másfajta izgalom. Úgyis kiütközött volna a kettőtök közti ellentét. Te nem akartál volna buliba menni, ő meg nem akart volna otthon maradni.
2023. jan. 22. 20:08
 13/14 anonim válasza:
Eddig hogy áll a történet? Mi lett a vége? Ha egyáltalán vége...
2023. febr. 9. 17:46
 14/14 anonim válasza:
Fejlemények?
2023. febr. 19. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!