Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit nem engedne...

Van itt olyan akit nem engednek el a szülei vagy az tartja vissza hogy nem menne egyedül Mondoconra?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 20:15
 1/6 anonim válasza:
Korábban mindkettő, mára már csak az utóbbi.
2023. márc. 12. 22:05
 2/6 anonim válasza:

nagyon sokan nem akarnak egyedül menni, de sürün keresnek rá az emberek random társat/társakat online

itt is sürün látni ezt, de fb-n se ritka animes csoportokban

2023. márc. 12. 22:05
 3/6 anonim válasza:
Régebb így volt bizonyos koromig. De azóta voltam párszor, meg is bántam igazából. Nem éri meg.
2023. márc. 13. 06:30
 4/6 anonim válasza:
Ha 18 felett sem engednek akkor ott már van egy kis baj. Tudatosítani kellene, hogy nem vagy már annyira gyerek. Ha ez alatt vagy akkor még talán érthető.
2023. márc. 13. 18:03
 5/6 Thunderfairy válasza:
A mondocon gyerekeknek való. Nézz meg inkább valami jó animét.
2023. márc. 14. 15:18
 6/6 anonim válasza:
Az én szüleimnek szerencsére nincs vele gondja, én a barátaimmal megyek, de ha ők nem jönnének, nem hiszem hogy egyedül is elmennék, pláne, hogy miattuk tudok egyáltalán a létezéséről
2023. márc. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!