Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondocon-ra érdemes egyedül...

Mondocon-ra érdemes egyedül kimenni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
többen sincs
2019. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. máj. 3. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tömegrendezvényekre két embertípus jár egyedül: az, aki tényleg elvan egymagában, képes jól szórakozni társaság nélkül és az, aki nagyon könnyen ismerkedik és bár egyedül érkezik, de félórán belül hozzácsapódik másokhoz.
2019. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kicsit későn írok ide, de hátha valakihez elérnek a szavaim :D

Én egyszer kimentem conra egyedül, mert balszerencsémre aznap senki sem ért rá a baráti körömből.

Szóval kimentem, járkáltam össze-vissza, aztán valahogy odacsapódtam két emberhez, majd így együtt egy nagyobb csoporthoz. Nagyon érdekes dolgokról beszélgettünk és ez egy igen pozitív dolog volt számomra, ugyanis azt hittem, hogy búskomoran fogom végigjárni a cont, mivel egy elég visszahúzódó személyiség vagyok.

Viszont nem így lett és nagyon örülök neki. Ha van animében vagy képregényben, filmben érdeklődésed, és tudsz arról beszélgetni, akkor nyert ügyed van.

Egy próbát mindenképp megér!

2019. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!