Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsam meg a kapcsol...

Hogyan szakítsam meg a kapcsolatot valakivel, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron találkoztam valakivel, aki elsőre megfogott. Én is őt. Flörtölt velem, utalásokat tett. Majd kiderült, hogy van barátnője. Itt kellett volna lezárni a sztorit, de ennek ellenére beszélni kezdtünk. Szokásos duma, szar a kapcsolata, kereste a kiutat, stb stb. Elmondása szerint szerelmes lett belém. Lett volna alkalma közeledni, igazán sose tette meg, bár volt 2 talink, de nem történt semmi olyan, mert nem éreztem volna korrektnek. Az eszem végig azt mondta, szálljak ki, de sajnos nem tudok/tudtam. Aztán megszakadt a kapcsolat hónapokra, majd a munka miatt megint előkerült. Én már akkor nem nagyon foglalkoztam vele, talán el is felejtettem, bár titkon reméltem, hogy még látom. Azóta megint benne vagyok/vagyunk ebben az örvényben. Néha belebegtet, aztán órákra eltűnik. Vagy hétvégére. Nyilván olyankor lefoglalja magát, vagy őt a barátnője. Azt nem értem, ha még a főnöke is tudja, hogy milyen ócska kapcsolatban él, amit személy szerint a főnöke mesélt el nekem, mi a francért nem lép.

De mindegy is, ha ilyen jellem, inkább nem is akarok tőle semmi. Kérdés, hogyan lábaljak ki ebből, mert 10+ éve nem voltam ilyen szerelmes.. Köszönöm



2023. márc. 18. 12:50
1 2
 1/20 anonim válasza:
Allitsd valasztas ele. Vagy te vagy a baratnoje.
2023. márc. 18. 13:30
 2/20 A kérdező kommentje:
Tavaly már próbálkoztam ilyesmivel, akkor nagyon sajnálta, hallottam a hangján, de a barátnője mellett tette le a voksát. Már akkor is mondta, hogy tudja, hogy megbánja. Aztán még próbált velem kommunikálni, de én szép lassan leépítettem. Akkor volt a pár hónap szünet. Majd újra találkoztunk a munka miatt, és mivel úgy tűnt, hogy megbánta és akar valamit tőlem, megint belementem a játékba. De látom, hogy egyáltalán nem tudja mit akar, és én nem fogok várni egy pasira. Oké, fejben megvan, de hogy ne bírjam ki, hogy ne beszéljek vele?!
2023. márc. 18. 13:40
 3/20 anonim válasza:
Ne légy bolond ne engedd el.
2023. márc. 18. 14:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért ne engedjem el?
2023. márc. 18. 14:42
 5/20 anonim válasza:
Keress már egy normális férfit, a fiatalságod oda hogy vársz erre a férfira évekig
2023. márc. 18. 14:45
 6/20 A kérdező kommentje:
Dehogy várok.. Csak még nehéz racionális döntést hozni. Ezért olvasnék sztorikat, ki hogy lábalt ki belőle..
2023. márc. 18. 14:49
 7/20 anonim válasza:

Megszakítasz vele minden kapcsolatot. Mintha nem létezne.

Ez segít, de tartanod kell magad hozzá, mert ha nem akkor mindig lopni fogja az életedet

2023. márc. 18. 14:59
 8/20 anonim válasza:
Milyen körülmények közt ismerted meg, mit dolgozik?
2023. márc. 18. 15:23
 9/20 A kérdező kommentje:
A kérdésem szempontjából teljesen lényegtelen, hogy mit dolgozik. Olykor napi kapcsolatban vagyunk (sajnos).
2023. márc. 18. 15:28
 10/20 anonim válasza:
Vezető beosztás nagyon magas fizuval, ez imponál kérdezőnek
2023. márc. 18. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!