Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vajon nagyon ciki lenne, ha...

Vajon nagyon ciki lenne, ha facen venném fel a kapcsolatot egy olyan nővel, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk nagy társaságban, csak akkor a köszönésen kívül nem jutottam messzebb. Közös ismerős van.
2022. dec. 28. 20:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem ciki:) Próbáld meg, nem veszítesz vele semmit.
2022. dec. 28. 20:33
 2/13 anonim válasza:
Igen
2022. dec. 28. 20:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még átgondolom.
2022. dec. 28. 20:43
 4/13 anonim válasza:
Nem ciki,csak ha foglalt.
2022. dec. 28. 21:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Elvileg szingli, múltkor legalábbis még az volt 😄
2022. dec. 28. 21:24
 6/13 anonim válasza:
Uh ezzel még myVIP-en próbálkoztam egy ismeretlen lánynál és végül a barátnőm lett. Viszont a facebook más, és más idők járnak. Ami anno kedves bóknak számított azt lehet, hogy creepy-nek könyvelik el. Nem is beszélve arról, hogy az üzeneted simán landolhat spam-ben. Soha nem fogod megtudni, hogy valójában visszautasította-e az üzenet kérelmet vagy pikkel rád a faszbuk és spamként jelöli meg az üzeneted. Egy ismerős által kiderült, hogy nálam az utóbbi fordult elő és rágtam magam sokat, hogy a kiszemelt még válaszra se méltat.
2022. dec. 28. 21:51
 7/13 anonim válasza:
Lehetséges a dolog, de érdemes nagyon körbetudakolni, hogy valóban szabad-e?
2022. dec. 28. 22:01
 8/13 anonim válasza:
Nem javaslom, egyetlen facebookos közeledésem sem sült el jól, viszont elég sok csúnya beégés lett belőle.
2022. dec. 28. 22:48
 9/13 anonim válasza:
Már bem a myVIP-es időket éljük. Közben a "közösségi" médiának sikerült elérni a közösségtelenítési célját. Emberek, akik egymás mellett ülnek másokkal írogatnak, akik máshol ugyanúgy egymás mellett ülnek és akár egymáshoz is szólhatnának. Ennél biarrabb abszurdum talán sosem létezett. Világszintenxaemmikeppe
2022. dec. 28. 23:06
 10/13 anonim válasza:

Világszinten semmiképpen.

A másik meg, hogy aki felrakja magát a netre és 10-20-an megnézik a képét vagy, minimum világsztárnak hiszi magát emiatt. :)

És még aki önállóan, másképp tenne, az is inkább követi a többségi konszenzust, hogy ne lógjon ki. Mert akkor esetleg elveszít pár követőt, ha nem azt csinálja, mint mások.

Szóval nem sok az esély sztem.

2022. dec. 28. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!