Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A korházba be engednek kisérőt...

A korházba be engednek kisérőt hogyha nem vagy kiskorú ? Vagy csak időpontra lehet bemenni egyedül mert a járvány alatt ugy volt

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a kórháztól függ hogy mennyire veszik komolyan. Én a vírushelyzet alatt többször voltam, több kórházban is, és sehol nem kérdeztek egy szót sem, bejöhetett a kísérőm. Max annyi volt hogy egyszer megkérdezték hová megyünk, azt már nem, hogy mindkettőnknek van-e időpontja. Meg egyszer megmérték a lázunk és ennyi.

Két hete voltam legutóbb, ott voltak a katonák de ránk se bagóztak.

Végig a járványhelyzet alatt egyszer sem kerültem olyan helyzetbe hogy ne jöhetett volna be a kísérőm.

2021. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem más a tapasztalatom.

Szülésre beengedték a férjem, de nemrég, mikor "csak" a sürgősségire kellett mennem, kitessékelték, mondván, hogy látogatási tilalom van.

Kisfiamat gyógytornára kell járatnom (kórházban van a foglalkozás), minden alkalommal lázmérés, kézfertőtlenítő, hova megyek és mikorra.


Gondolom kórháza válogatja

2021. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!