Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csinaljak, ha...

Szerintetek mit csinaljak, ha nem ir vissza mar napok ota?

Figyelt kérdés
A legjobbnak velt baratommal kb. 4 napja nem beszeltunk. Ezelott napi szinten, ha mas nem, erdeklodtunk a masik felol, hogy s mint van. Jelezte onlinenak a facebook pl. ma delelott is, de nem irt semmit, meg sem nyitotta az uzeneteimet. Nem tiltott vagy torolt le. Ha irok neki, akkor az uzenetem mellett a kis karika “betolt”, szoval minimum netre van csatlakozva. Egesz nap ezen ragodok, hogy mi lehet ennek a hattereben. Nem vesztunk ossze, nem adtam okot erre neki.
2021. okt. 17. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem rakd le a telefont, húzd ki a kábelt, és egy-két napon belül rájössz majd, hogy hasznosabban is töltheted az idődet annál, mint hogy napi 24 órában azon görcsölj, hogy miért nem ír, lájkol, kommentel stb.
2021. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy próbálnám lekötni magam hasznosabb dolgokkal, csak nehéz úgy koncentrálni bármire is, hogy az ember talán egyetlen igaz barátja egyszer csak elkezd így viselkedni.
2021. okt. 17. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ezért nehéz valakit "legjobb barátnak" nevezni anélkül, hogy nem ismerjük valójában. szerintem is lépj ezen túl. mondanám, hogy biztos valami egyéb problémája van, de ha tényleg közeli kapcsolatban vagytok, akkor elmondaná vagy ha nem szeretné, minimum annyit írna, hogy bocs, de most nincs kedve senkihez és majd jelentkezik, ha összeszedi magát. szóval itt szimplán csak eddig voltál számára érdekes és gondolom van melletted 20 másik "legjobb barátja", és azok közül most épp valakivel jobban szeretne beszélni.
2021. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ha a legjobb barátom ilyet csinálna, akkor inkább felhívnám, hogy nincs_e valami gond, kell-e segítség. Nem várnék még napokig meg várni a messengerre.
2021. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, de nem veszi fel. Hiába csörgetem akár addig, míg a telefon bontja a kapcsolatot.
2021. okt. 17. 19:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Végre megtört a jég... édes istenem, majdnem összeestem amikor megláttam, hogy írt. :')
2021. okt. 17. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nah az jó hír, ès mi állt a szótlansága hátterében? Csak hogy legalább mi is tudjuk a kérdésre a választ.
2021. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!