Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nők! Szerintetek is létezik...

Nők! Szerintetek is létezik Cillian Murphy teória?

Figyelt kérdés

Miszerint a nők 50%-a rá sem tud nézni, a másik fele pedig eléggé oda van érte? Én a második csoportba tartozom. De sok nő rá sem tud nézni és egyáltalán nem találja vonzónak.


Ti mit gondoltok?


Csatolok szavazást.



2023. okt. 9. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Az első csoporthoz tartozom: Nem jön be
A második csoporthoz tartozom: Bejön
Más: Bejön, de..
Nem jön be egyáltalán
Túl idős
Más ok, kifejtem
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:

Engem Peter Greene-re emlékeztet nagyon. Hasonló vonások. Durva, karakteres arc -kiváló a pszichopata, gengszter, rosszfiú szerepekre. Mivel ha meglát a néző egy ilyen színészt a vásznon, tudat alatt arra asszociál az arcszerkezete miatt, hogy agresszív, negatív személyiség. Legalább is sok emberben ezt az érzetet keltheti. Emiatt nekem sem túl vonzó. Inkább a valamivel lágyabb vonású férfiakat preferálom. Persze a másik véglet a koreai vagy japán babaképű popsztárok sem az eseteim, utóbbiak már túlságosan feminimek számomra. Valahogy mindenben azt a bizonyos "arany középutat" keresem. Lehet valakinek bejön ez az "agresszívpszichopataállat" külső, ami jóllehet nem függ össze az illető személyiségével, de mivel személy szerint, egy olyan emberhez kötöm, akinek hasonlóak a vonásai, kissé a neander völgyiére emlékeztető arcberendezés, plusz valóban egy agresszor, így sajnos alapból rosszul vagyok az ilyen kinézetű férfiaktól, nem tehetek róla, de emiatt soha nem fogok vonzalmat érezni egy ilyen iránt sem.

Nem tudom miért, de ez a színész ilyen a nőjét felpofozó, lenéző maffia vezér klisé karakterét juttatja eszembe.

2023. okt. 10. 00:46
 2/13 anonim válasza:
Nekem inkább ilyen kifinomult, rideg zseni benyomást kelt az arca, mint egy sebész, pszichiáter vagy zongorista, aki körül mindenki lábujjhegyen közlekedik, de olyat tud, amit senki más.
2023. okt. 10. 01:00
 3/13 anonim válasza:
Frászom van, ha meglátom azt a pasit a tv-ben.
2023. okt. 10. 01:00
 4/13 anonim válasza:
Azt sem tudom, ki az.
2023. okt. 10. 08:12
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Pedig igazából gengszter, de a való életben meg tökre más. Ajánlom nézz meg vele egy rövid interjút, már több mint 20 éve házas. :)


Egyébként én sok ázsiai drámát nézek, és hát igen.. :D

2023. okt. 10. 08:28
 6/13 anonim válasza:
Ez nem Cillian Murphy teória. Minden emberrel így van, van akinek tetszik, van akinek nem.
2023. okt. 10. 08:36
 7/13 A kérdező kommentje:

6. Talán ő kifejezetten az a színész (azért írtam így) akinél szembe lehet állítani így az embereket, hogy tetszik+e nekik vagy sem.


Nézzük egy Brad Pitthez (fiatalabbak) képest. Na látod.. :)

2023. okt. 10. 09:01
 8/13 Asimov2 válasza:
Reggeli a Plútón👌
2023. okt. 10. 13:04
 9/13 anonim válasza:
Nála sincs máshogy, mint akárkinél. Nem csak az a két szélsőséges tábor van, akik elájulnak tőle vagy akik hánynak tőle.
2023. okt. 10. 13:39
 10/13 anonim válasza:
Én a 2-sel tudok egyetérteni, bejön hogy ilyen "távoli" kinézete van, mint ha sehova se tartozna úgymond. Persze már megkaptam azt a kommentet is hogy "Úgy néz ki mint ha a rokonod lenne." így lehet csak önimádó vagyok.
2023. okt. 14. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!