Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Leszázalékolás előtt állok,...

Leszázalékolás előtt állok, lenne kedve beszélgetni egy sorstársnak/empatikus embernek?

Figyelt kérdés

Trollokat nem kérek.


28/F



2023. okt. 20. 18:03
1 2
 1/16 anonim válasza:
Miért leszel leszázalékolva?
2023. okt. 20. 18:05
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem a nyilvánosságra tartozik, ezt privátban.
2023. okt. 20. 18:06
 3/16 anonim válasza:
Ez egy anonim oldal, szóval a nyilvánosság mit sem számít. De ha akarod írd privátban. Nem ígérem hogy beszélgetni fogunk. Csak tudni szerettem volna, ezért megkérdeztem.
2023. okt. 20. 18:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha nem ígéred, további szép napot.
2023. okt. 20. 18:15
 5/16 anonim válasza:
Ahogy gondolod. Csá
2023. okt. 20. 18:18
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak tudnám, minek írsz, ha nem biztos az, hogy beszélgetni akarsz. Azon sértődtél be, hogy nem vagyok ide hajlandó kiírni minden bajom, hogy a trollok azon csámcsoghassanak?
2023. okt. 20. 18:20
 7/16 anonim válasza:
Itt is paraszt vagy
2023. okt. 20. 18:29
 8/16 anonim válasza:
Részemről nincs sértődöttség, csak elfogadtam amit mondtál. Beszélgetni nem feltétlen akarok. Nem szokásom itt. Meg az sem előny hogy leszázalékolttal tenném. Nem leszel ettől kevésbé értékes vagy ilyesmi, de én jobb szeretek előnyös emberekkel ismerkedni. De tőled sem zárkóztam el csak ez miatt, és a téma is felkeltette az érdeklődésem, fel is ajánlotta hogy írhatsz privátban amivel nem éltél, szóval mivel nem minden áron akarom kiszedni a választ belőled amit meghallgattam volna, így nem erőltetem. És békében elköszöntem. A téma miatt írtam, nem a beszélgetés miatt. De a levélváltásból is kialakul a beszélgetés stb… De most már inkább nem. Így már a téma sem érdekel. Még ha érdekes is lett volna számomra. Na mind1.
2023. okt. 20. 18:31
 9/16 A kérdező kommentje:
Ember, itt írod, hogy érdemben nem is akarsz beszélgetni, pláne úgy, hogy nem szokásod és nem vagyok "előnyös". Istenem, de buták egyesek...
2023. okt. 20. 18:33
 10/16 anonim válasza:
Mondja ezt a megnyomorodott…
2023. okt. 20. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!