Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Leszázalékolás előtt állok,...

Leszázalékolás előtt állok, lenne kedve beszélgetni egy sorstársnak/empatikus embernek?

Figyelt kérdés

Trollokat nem kérek.


28/F



2023. okt. 20. 18:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ha megválaszoltad volna az első válaszomban feltett kérdésem, abból már elindulhatott volna egy beszélgetés. Ezt Te szalasztottad el. Ott még kellően nyitott voltam a beszélgetésre. De ezt már végképp elveszítetted. Arról nem is beszélve hogy te köszöntél el elsőként. Maradjunk is ennyiben. Bye
2023. okt. 20. 18:38
 12/16 A kérdező kommentje:
De b***d meg, eleve nem voltál nyitott egy valós beszélgetésre... Meg én vagyok a paraszt, amikor nem én hívom megnyomorodottnak a másikat. Leírnám, mit gondolok most, de nem ereszkedek le egy csimpánz szintjére.
2023. okt. 20. 18:49
 13/16 anonim válasza:
Ezek utàn már mindenki alig várja hogy beszélgethessen veled. Most már sejtem a leszázalékolásod okát, nem szükséges megválaszolnod sem. Good-bye…
2023. okt. 20. 18:56
 14/16 A kérdező kommentje:
Rendben, Dr. Gyakori.
2023. okt. 20. 18:58
 15/16 anonim válasza:
Úgy látom kényszeredett szükségét érzed hogy még egyet odaszúrj. Felőlem. Gyenge kés az ilyen, nekem nem tudsz nekem ártani vele. Több választ már nem írok.
2023. okt. 20. 19:05
 16/16 A kérdező kommentje:
Eddig sem kérte senki, mert nem akartál beszélgetni.
2023. okt. 20. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!