Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni egy viszonylag sokoldalú sráccal? 22/F

Figyelt kérdés

Eléggé szarul érzem magam, most lett vége egy 5 hónapos kapcsolatnak.

Még eléggé magam alatt vagyok, mert csak pár napja történt. A leányzó bipoláris volt és csak későn vettem észre a jeleket.

Lenne kedve valakinek beszélgetni? Igazából akármiről lehetne.


Magamról:

Szeretem a természetet, érdekelnek a különböző teóriák tudományos és fantasy megközelítései is. A fantasyt nagyon szeretem mint műfajt, nem gondolom hogy lenne benne igazság, csak néha szeretek elszakadni a valóságtól, álmodozni, álmodni. Minden álmom egy "enchanted forest"-ben élni szivárványt böfögő unikornisok és tündérek között.

Szoktam festeni, rajzolni, mostanában egyre ritkábban, ott is nagyon szeretem a fantasy témákat, minden technikát kipróbáltam szinte és igaz az olaj elég körülményes, de hamarosan szeretnék nekikezdeni egy olajfestménynek, de általában akrilt, akvarellt és grafitot használok.

Munkáról, IT területen tervezek elhelyezkedni hamarosan, most egy ASP.NET MVC projecten dolgozom, épp az adatbázist próbálom összekötögetni entityvel, mellette egy teljesen irreleváns munkát fogok kezdeni lassan, hogy keressek vele valamit.

Érdekelnek a tudományok is, inkább a fizika, informatika, matek pár ága.

Sportolni is nagyon szeretek, ha nem szakad épp az eső mint most. Sziklamászás, túrázás, meg most a jégkori lesz hamarosan aktuális, csomó sportot kipróbáltam már, de ezek a kedvencek.

Szeretem még a különböző egzotikus kajákat, enni és főzni is, utazgatni, nézni a világot, bár ez szerintem elég sablonos, mert ki nem? :DD

Szeretem még a komolyzenét(Dvorak, Vivaldi, Mozart) és a metál műfajokat(nem kezdem el sorolni :DD), oda vagyok a progresszív metálért, meg hallgatok alt rockot, pl 30y, ha azt annak vesszük, ja és HT. Nem fogok összeveszni veled, ha te Manuel fan vagy, de nem is szeretném hallgatni :((

Egy éven belül szeretnék helix piercinget vagy elkezdeni motorozni, elméletileg a kettő nem nagyon férhet össze a bukósisak miatt hihi. Tetoválásom nincs, nem is szeretnék, nem dohányzom, alkalmanként iszom, kedvencem a 🍺 utána a 🍷 meg a 🍶. A sojunál pedig csak a metanol rosszabb(bocsi koreaiak).

Szeretetnyelveim a dicsérő szavak és az érintés.


Örülnék ha lenne valaki aki ha nem is ennyire, de hasonlóan részletesen írna magáról és tudnék vele beszélgetni, igazából mindegy milyen témában de mostanában inkább a fantasy az ami jól esne, az tele van pozitivitással és most arra lenne szükségem.

Ha valaki egy-két mondatot ír magáról azt már nem érezném kényelmesnek, tekintve hogy én már elég sokat leírtam. Úgyhogy kérem olyanok írjanak akik beletesznek annyi energiát, hogy írjanak magukról egy bemutatkozást, esetleg hogy miért írtak.😊

Beszélek kb középfokon angolul, meg kicsit németül, beszélhetünk angolul is, de magyarul jobban ki tudom magam fejezni.

Köszönöm, szép borongós Halloweeni napot mindenkinek!



2023. okt. 31. 14:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kimaradt hogy introvertált vagyok, de szerintem erre rá lehet jönni az írásból.
2023. okt. 31. 14:23
 2/8 anonim válasza:
5 hónapos kapcsolat miatt vagy szarul? Az nagyon kevés idő. Még megsem tudtad ismerni az illetőt ennyi idő alatt nem hogy hianyozzon valaki
2023. okt. 31. 14:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon erősen kötődtem hozzá, 5 hónap nem kevés idő. Mi rengeteget beszéltünk és nagyon közel kerültünk egymáshoz 5 hónap alatt, nagyon jól elhitette hogy szeret, de bocsánat, erről nem szeretnék beszélni ha nem gond, minden másról szívesen.
2023. okt. 31. 14:29
 4/8 anonim válasza:
Dvořak?
2023. okt. 31. 15:06
 5/8 anonim válasza:

2


Hülyeség.

Attól még hiányozhat neki, még akkor is, ha esetleg nem ismerte meg olyan jól...

2023. okt. 31. 23:56
 6/8 anonim válasza:
melyik város?
2023. nov. 1. 16:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Város nem fontos, beszélgetni szeretnék valakivel.

Miféle buzulás?

2023. nov. 1. 19:08
 8/8 anonim válasza:
szia
2023. nov. 4. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!