Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy reagálnátok, ha egy (viszonylag szèp) lány odamenne beszélgetni, leszólítana csak úgy?

Figyelt kérdés
Pl utcán, edzőteremben, strandon vagy hasonló helyeken.

2019. júl. 2. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

örülnék neki, tisztelettel válaszolnék, remélem több is lesz belőle, mint beszélgetés.


budapesti férfi

2019. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ember,hely,helyzet függő valaki siet valahová, zárkózottabb, nem szeret beszélgetni akkor hiába vagy szép és beszélgetni akarsz vele (még ha tetszenél is neki) lehet, hogy nem fogja érdekelni. Ezt kizárólag tapasztalat útján fogod megtudni.
2019. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Azt hogy egy lány ne udvaroljon
2019. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Németül válaszolnék neki vissza
2019. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
De jó srácok, most tökre elment ezekről a random beszélgetések kezdeményezésétől:(
2019. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Simán :3 de azért figyelj milyen kedvembe vagyok mert vagy dög unalom mert meghaltam vagy az is lehet hogy megborulsz tőlem xD
2019. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Viszonylag szép?

nekem tök mind1, ha kedvesen és barátságosan szólítana meg persze, hogy örülnék neki :)

2019. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen mindegy hogy néz ki. Vagyok annyira filantróp, hogy bárkihez tud lenni pár kedves szavam
2019. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lehet azt hinném, megpróbálnának átverni, hogy aztán kiröhögjenek. :D

Csak ügyesen.

2019. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs apróm fagyira
2019. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!