Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » 30 és 50 éves kor közötti nőt...

30 és 50 éves kor közötti nőt keresek klasszikus levelezőpartneri kapcsolatra, van erre itt fogékonyság?

Figyelt kérdés
A lényeg a hagyományos, borítékos, kézzel írott levelek váltása lenne valójában bármiről, de lehetőleg örömmel és élvezettel megállítva így az időt, s dacolva a technológiai-technokrata-digitális világ összes vívmányával.

jan. 1. 21:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez cuki ötlet, de rólad mit lehet tudni? Se a nemed, se a korod, semmi?
jan. 1. 22:41
 2/11 A kérdező kommentje:
Borítékos, kézzel írott levelekre és ilyeneket írni vágyó, 49 éves férfi vagyok. Elég kiindulópont?
jan. 1. 22:55
 3/11 anonim válasza:
Abszolút! 👍🙂
jan. 1. 23:15
 4/11 anonim válasza:
Köszönöm, de nem kérek priviket, én csak segíteni akartam azzal, hogy tudjak, ki akar levelezni. Sok sikert kívánok. 1-es és 3-as is én voltam. 🙂
jan. 1. 23:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszi és bocs!
jan. 1. 23:25
 6/11 anonim válasza:
Semmi gond. Nemcsak te írtál..
jan. 1. 23:26
 7/11 anonim válasza:
Mi a célod? Társkeresés klasszikus módon, vagy tényleg csak "levélbarátot" szeretnél, bár akkor mindegy lenne a korosztály és a neme az alanynak.
jan. 1. 23:48
 8/11 A kérdező kommentje:
A célom a levelezés, nem társkeresés. De egyáltalán nem mindegy, kivel levelezik az ember. Én szeretném, ha egy hölgy levelezne egy úrral, kötetlen kellemességgel megélve ennek a mára elveszett kapcsolattartási módnak minden örömét.
jan. 1. 23:54
 9/11 anonim válasza:

Arra azért figyelj, hogy az emberek bizalmatlanok, és nem szívesen adják ki a lakcímuket vadidegen embereknek, hogy aztán benne legyenek az esti híradóban.


Célszerű lenne eleinte emailben. Utána mehet a posta.

jan. 2. 00:03
 10/11 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van. De a bizalomnak kölcsönösnek kell lennie, hiszen én is kiadom a saját címemet a levelezőpartneremnek. De én is úgy képzelem, hogy pár elektronikus levélváltással eltérképezzük, van-e mondandónk egymás számára, közben talán a bizalom is kialakul, majd ezután kezdünk igazából levelezni.
jan. 2. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!