Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Téged kereslek? (Német b2...

Téged kereslek? (Német b2 nyelvvizsgán láttalak)

Figyelt kérdés

2024 január 13.-án és 15.-én a Bajai SZC Bányai Júlia Technikum és Szakképző iskolában b2 német nyelvvizsgáztunk a 110-es és 104-es teremben


Akit keresek az a legszebb szőke lány, akit valaha láttam (ilyen 18-20 év körülire tippelek)

Nyílván nincs sok esély rá, hogy itt megtalállak, de egy próbát megér (trollok kérlek hagyjatok), a vizsga után láttalak téged bemenni a bajai Tesco-ba


Vizsga előtt nem mentem oda hozzád, mert nagyon stresszeltem a vizsga miatt, utána a Tesco-nál meg egy fiúval láttalak, gondoltam ő a barátod lehet


Ha ezt látod, akkor kérlek írj kommentet, vagy üzenetet nekem



jan. 16. 17:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy te az anyukáddal (?) voltál a vizsgán, én meg anyámmal és apámmal
jan. 16. 17:14
 2/23 anonim válasza:
Nem, nem vagyok lány, sem szőke és nem is nyelvvizsgáztam, szerintem összekeversz valakivel.
jan. 16. 17:39
 3/23 anonim válasza:

Szia, én vagyok az

Emesének hívnak, írj nyugodtan

jan. 16. 17:48
 4/23 anonim válasza:

"utána a Tesco-nál meg egy fiúval láttalak, gondoltam ő a barátod lehet"

Nekem volt egy olyan lány osztálytársam, aki mindig mindenkit megölelt és velem is többször sétált az utcán úgy, hogy fogta a kezem, vagy belém karolt. Volt egy másik lány ismerősöm, akivel egy helyen önkénteskedtünk, beszéltünk pár szót, majd hazafelé megkérdezte hogy belémkarolhat-e a hídon, mert tériszonya van. Egyetemen pedig odamentem egy gyönyörű lányhoz akit mindig csak egyedül láttam, majd kiderült hogy x éve van egy pasija, csak másik városban lakik a srác.

Szóval ez a "gondoltam ő a barátod" stratégia csak félrevezet, ne hagyd magad becsapni :D

jan. 16. 17:51
 5/23 anonim válasza:
Mit vársz tőle - ismerkedés kategóriában - ha úgy gondolod, van párja?
jan. 16. 18:05
 6/23 anonim válasza:

Privátból: "Hát ha egyik sem igaz rád, akkor miért kommentelsz? 😃"

Mondjuk, mert te kérdezted?...

jan. 16. 18:07
 7/23 anonim válasza:
Tanulhatnál valami ritkább nyelvet is, pl. ainu-t. Azt csak ketten beszélik, ha valamelyikük megtetszik, könnyen megtalálod már csak kizárásos alapon is. Mondjuk mindketten idősek, de nem ismerem az ízlésedet.
jan. 16. 18:23
 8/23 anonim válasza:
fiatal lehetsz még gondolom (vagy full autista), de az ilyen fajta lány kereséseket a jövőben hanyagold, elég creepy
jan. 16. 19:05
 9/23 Thunderfairy válasza:
Ez az 4-es. Palizd át.
jan. 16. 19:18
 10/23 anonim válasza:

nagyon creepy a pali, felírta az autó rendszámát, a márkáját és azóta kérdezi ki

Mindenezt ahelyett, hogy odament volna

jan. 16. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!