Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Téged kereslek? (Német b2...

Téged kereslek? (Német b2 nyelvvizsgán láttalak)

Figyelt kérdés

2024 január 13.-án és 15.-én a Bajai SZC Bányai Júlia Technikum és Szakképző iskolában b2 német nyelvvizsgáztunk a 110-es és 104-es teremben


Akit keresek az a legszebb szőke lány, akit valaha láttam (ilyen 18-20 év körülire tippelek)

Nyílván nincs sok esély rá, hogy itt megtalállak, de egy próbát megér (trollok kérlek hagyjatok), a vizsga után láttalak téged bemenni a bajai Tesco-ba


Vizsga előtt nem mentem oda hozzád, mert nagyon stresszeltem a vizsga miatt, utána a Tesco-nál meg egy fiúval láttalak, gondoltam ő a barátod lehet


Ha ezt látod, akkor kérlek írj kommentet, vagy üzenetet nekem



jan. 16. 17:13
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
amúgy az ilyen paliknak mi baja van?
jan. 16. 19:47
 12/23 A kérdező kommentje:

Na mi az 11-es, mégsem te vagy az? 🤡


Egyébként meg mindent leírtam, ha nem tudsz szöveget értelmezni, az nem az én bajom

Egy vizsga előtt az ember nem fókuszál másra, én legalábbis nem

Mintha a rendszámmal olyan sokmindent tudnék kezdetni, ha nem 2-es IQ-d lenne, akkor tudnád, hogy egy civil nem tud senkit megtalálni rendszám alapján

jan. 16. 19:52
 13/23 anonim válasza:

jó igen, mert nincs 1 perced odamenni és megkérdezni 1 instát vagy vmit.

Beszari voltál, de nincs ezzel semmi baj, de ezt a keresgélést így engedd el

jan. 16. 19:53
 14/23 anonim válasza:
13-án és 15-én?
jan. 16. 20:00
 15/23 anonim válasza:
xd
jan. 16. 20:02
 16/23 anonim válasza:
most olvasd vissza ezt a kérdést úgy, mintha rólad írta volna egy 200 kilós kigyúrt meleg, izzadt férfi
jan. 16. 20:05
 17/23 anonim válasza:
18-20 évest már nem kísérgetnek vizsgára...szerintem sokkal fiatalabb volt.15 körül lehetett.
jan. 16. 20:47
 18/23 anonim válasza:
Ha nem jelentkezik a lány, én szívesen megismernélek. Szeretem az okos srácokat. Hány éves vagy? Hogy nézel ki?
jan. 16. 20:51
 19/23 anonim válasza:

7, "Tanulhatnál valami ritkább nyelvet is, pl...."

Honnan tudod, hogy nem tanult más nyelvet a kérdező? Attól, hogy nyelvvizsgázni ment németből, még tudhat 3 ritka nyelvet is akár, nem zárja ki egymást a kettő.

jan. 17. 19:59
 20/23 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy az a lány 15 éves volt, mivel 16 éves lányokat már nem szoktak kisérni nyelvvizsgára....
jan. 17. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!