Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve megnézni...

Valakinek lenne kedve megnézni az új Demon Slayer filmet a moziban?

Figyelt kérdés
20/L

febr. 22. 11:27
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Budapesten? Melyik moziban?
febr. 22. 11:43
 2/25 anonim válasza:
Mikor jön ki?
febr. 22. 12:53
 3/25 anonim válasza:
Mondd szépen: Kimetsu no Yaiba
febr. 22. 13:23
 4/25 anonim válasza:

Én már vettem jegyet. Pénteken melóból a moziba megyek és megnézem.


#2

"Mikor jön ki?"

Asszem 22.-e, vagyis ma van a premier. De én pl. pénteken megyek.

febr. 22. 13:34
 5/25 anonim válasza:

Köszi 4es, azt hittem még később jön csak :D

De akkor úgy tűnik nekem is el kell majd mennem valamikor.

febr. 22. 13:56
 6/25 anonim válasza:
A kedvedért megnéztem a film előzetesét. Sajnos az ilyen jellegű animék nem az én világom. Persze ez nem az összes anime ellen szól, és ellened sem. Amúgy ez egy randi? Vagy csak nincs kedved egyedül moziba menni? Más film is szóba jöhet? Kedvem lenne moziba menni. (: 31/F
febr. 22. 14:20
 7/25 anonim válasza:

#6

"A kedvedért megnéztem a film előzetesét"

Tekintve, hogy előtte vagy 50 résznyi animét le kellene nyomnod, hogy megnézd, így várható volt, hogy nem te leszel a nyerő, ha eddig nem ismerted.

febr. 22. 14:38
 8/25 anonim válasza:
A kérdésben nem volt írva, hogy előélet szükséges a film megtekintéséhez. És legalább én vettem a fáradtágot, hogy megnézzem miről lehet szó. Ez már +1 a nullához képest. Igaz, nem ötven, de már akkor is beljebb vagyok. Ráadásul elő szokott fordulni, hogy egy film az nem az anime sorozatára épül, hanem attól függetlenül is önmagában nézhető, értelmezhető, értelmezhető. Gondolva az olyanokra is akik pl nem látták az előtte leadott 300 részt, vagy mangát. Na mind1
febr. 22. 14:46
 9/25 anonim válasza:
Ok boomer
febr. 22. 14:52
 10/25 anonim válasza:
Ok boomerező.
febr. 22. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!