Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve megnézni...

Valakinek lenne kedve megnézni az új Demon Slayer filmet a moziban?

Figyelt kérdés
20/L

febr. 22. 11:27
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

#8

"A kérdésben nem volt írva, hogy előélet szükséges a film megtekintéséhez."

Tekintve, hogy animációt tekintve a top-ról van szó, azért feltételezhette a kérdező, hogy ez ilyen szempontból elég ismert mű, hogy ne kelljen ezt megosztania.

febr. 22. 14:55
 12/25 anonim válasza:
Sosem hallottam korábban róla. Nem vagyok járatos az animékben. Ezért is kellett rákeresnem. Információ bőség van a mai világban. Más értékrendel rendelkezem. De most már legalább hallottam róla. (: Én pl a Naruto-t szeretem. Abból elég sok részt láttam, ha nem is a teljeset.
febr. 22. 15:04
 13/25 anonim válasza:
Fennt van a Magyar Animék oldalon.
febr. 22. 15:13
 14/25 anonim válasza:
Ha lesz egy kis időm, megnézek pár részt. Kultúrálódok. Hátha kedvet kapok hozzá.
febr. 22. 15:20
 15/25 anonim válasza:

#12

"Én pl a Naruto-t szeretem."

A Narutoa az ilyen jellegű anime. Csak mondom.

febr. 22. 15:26
 16/25 anonim válasza:

A Narutoból van tetoválásom is. Igaz, csak egy kis aprócska, de azt annyira szeretem. Kedved csináltál hozzá. (:

Lehet hogy csak azért nem volt megnyerő az előzetes a számomra mert hiányzik az az 50 rész előélet.

febr. 22. 15:38
 17/25 anonim válasza:

#16

Hát az a film nem igazából egy film, hanem az előző évad utolsó 2 része és a következő évad eleje.

És a Kimetsu no Yaiba esetében ez nem új. A ufotable megjátszotta azt is, hogy a Mugen Ressha-hen, ami ténylegesen egy film, azt kiegészítették pár jelenettel, illetve egy extra résszel és 8 részként is kiadták.

febr. 22. 15:47
 18/25 anonim válasza:
Szerintem neked kellene elkísérni moziba a kérdezőt. 😅
febr. 22. 15:49
 19/25 anonim válasza:

Nekem már van kivel mennem DE, ha nincs jelentkező akkor nem gáz egyedül menni. A legújabb Ghibli filmet én is egyedül néztem. Ha nem lenne ismerősöm akit szintén érdekel, akkor is mentem volna. Főleg hogy ritkábbak az animék a mozikban, ha látni akarod akkor ne hagyd ki emiatt.


Persze, remélem találsz valaki ideálisat.

febr. 22. 20:29
 20/25 anonim válasza:
Nem ciki egyedül menni. Én pl tegnap a madame web-et néztem meg egy szinte teljesen üres teremben. Én voltam ott, megy egy fiatal pár. A film nézhető volt.
febr. 22. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!