Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi együttesekről?

Figyelt kérdés
Nirvana, Nickelback, Sklipnot, Deep Purple, Slayer

2023. szept. 25. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó zenét játszanak, erről mi véleményt lehet még nyilvánítani?
2023. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nirvana: bár nem túl nagy zenei tudással, de nagyon jó zenét játszottak, és korszakalkotó, amit csináltak.

Nickelback: sima popzenekar rockos hangszereléssel, elviselhető, de semmi extra.

Slipknot (feltételezem, arra gondolsz): nekem sem a nu metal, sem a hörgés nem jön be, de azért elismerem őket.

Deep Purple: szintén korszakalkotó zenekar, és mindenki virtuóz a saját hangszerén. Szerintem a legalulértékeltebb a nagy triumvirátusból (+ Black Sabbath, Led Zeppelin).

Slayer: szintén a hörgés miatt nem igazán hallgatom, de a zenei kíséret az nagyon jó.

2023. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nickelback helyett igazán bekerülhetett volna mondjuk a Bon Jovi.

Ha már sikeres és nagy hatású pop-rock bandáról beszélünk...

A többi mind megkerülhetetlen banda a könnyűzenében.

2023. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Nirvana iszonyatosan túl van értékelve, nekem rossz hallgatni, konkrétan hangszeres zörej. A Slipknotban fénykorában jó zenészek voltak, és feltaláltak egy új műfajt, szeretem őket. A Deep Purple nekem sosem volt kedvencem, de az biztos, hogy nem rossz zenészek, és lényegében ők alkották meg azt, amit hard rocknak hívünk, párhuzamosan a Led Zeppelinnel. A Bon Jovit lehet szarozni, de ők sokkal jobb zenészek, mint a Nirvanások, és a 90-es évek hatalmas ellenszelében olyan dolgokat jelentettek meg, amik azóta is etalonnak számítanak.
2023. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Slayer: szintén a hörgés miatt nem igazán hallgatom, de a zenei kíséret az nagyon jó."

A Slayer énekese mióta hörög?

2023. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZorPrime ***** válasza:
100%

Nirvana: korszakalkotónak mondják, nekem fájdalmas nyekergés

Nickelback: populáris rockhangszerelésű zene (lásd #2)

Slipknot: mikor felbukkant, újszerű volt, szórakoztatóan agresszív energiabomba (mára már kifújt, inkább hallgatok Slaughter To Prevail-t, Slipknot szteroidokon, irrrgalmatlanul brutál és friss)

Deep Purple: proto-heavy metal, hard rock alapcsapat, a gitárhősös rockzenék között megkerülhetetlen

Slayer: a modern extrém zenék megkerülhetetlen alapja, nélkülük másként nézne ki az egész metalszíntér. (ott nincs hörgés, csak üvöltés, de azt hogy!)

2023. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!